Uudised

Wood-Mizeris on standardile ISO 9001 vastav kvaliteedijuhtimissüsteem

23. märts 2023

Wood-Mizeris on standardile ISO 9001 vastav kvaliteedijuhtimissüsteem

Rohkem kui 20 aastat tagasi hakkas Wood-Mizer lintsaagide tootmisel ja hooldamisel kasutama kvaliteedijuhtimissüsteemi. 3. märtsil 2003. aastal sai ettevõte Wood-Mizer Inglismaa sertifitseerimisbüroost Lloyd’s Register Quality Assurance esimese ISO 9001 sertifikaadi, mis kinnitab, et ettevõttes kasutatav kvaliteedijuhtimissüsteem vastab rahvusvahelisele standardile ISO 9001. Sellest ajast saadik uuendatakse sertifikaati regulaarselt, kuna ettevõte Wood-Mizer toodab ja tarnib pidevalt oma klientidele nende tööpinkidele mõeldud kvaliteetseid lintsaage ning osutab lintsaagide teritamise ja räsamise teenuseid.Nendel ettevõtetel, kelle kvaliteedijuhtimissüsteem on sertifitseeritud standardiga ISO 9001, on klientide usaldus, kuna nad on suunatud klientide ootuste ja vajaduste rahuldamisele, samal ajal suurendades nende rahulolu.

Ettevõtte seisukohalt annab kvaliteedijuhtimissüsteem turul tugevama positsiooni, võimaldades edukalt planeerida, põhjalikult kontrollida jooksvaid protsesse ja reeglina kõiki operatsioone pidevalt parandada.

Ettevõttes Wood-Mizer kajastab kvaliteedi pidevat parandamist kvaliteedipoliitika deklaratsioon: „Teatame, et rakendame selliseid meetmeid, millega teeme ettevõtte kõiki operatsioone pidevalt paremaks, sh suurendame oma töötajate rahulolu ja tagame hea töökeskkonna, mis omakorda loob võimalused suurepärase kvaliteediga toodete tootmiseks. Kvaliteedipoliitika protseduuride edendamiseks on ettevõttes juurutatud standardile ISO 9001:2015 vastav kvaliteedijuhtimissüsteem, mida pidevalt täiustatakse“.


***

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus