Uudised

Wood-Mizeri veebiesitlus „Höövelpingid väikeettevõtetele“

2. jaanuar 2021

Wood-Mizeri veebiesitlus „Höövelpingid väikeettevõtetele“

Höövelseadmete videoesitlus ettevõtjatele, väikeettevõtetele ja neile, kellele meeldib puidutöö väiketöökodades või isegi garaažis.

Kui teid huvitab puidu teisene töötlemine, aitab Wood-Mizeri veebiesitlus teil aru saada rööbitsate, hööveldamis-, freesimis- ja õgvendushööveldusseadmete ning teiste puidutöötlemisoperatsioonide iseärasustest. Venekeelse esitluse viis läbi Wood-Mizeri spetsialist Mareks Lomako. Salvestus on tehtud Wood-Mizeri Poola tehases 2020. aasta 2. detsembril.

Videos esitleti järgnevaid höövelseadmeid:

• Höövel-paksusmasin MP160

• Kombineeritud höövelpink MP180

• Kahepoolne pikifreespink МР200

Wood-Mizeri pingid on välja töötatud Rootsis ja katsetatud puidutöökodades üle kogu maailma. Hetkel Poolas toodetavate pinkide eripäraks on kompaktsus, hea hind, kõrge kvaliteet ja mitmefunktsionaalsus. Ühes masinas on mitu funktsiooni korraga, mis on väga oluline väiksematele tsehhidele ja töökodadele.

Veebiülekanne koosneb järgnevatest osadest:

00:00 Sissejuhatus
07:04 MP160 höövel-paksusmasina esitlus
25:37 MP160 töö demonstratsioon
31:26 MP180 multipingi esitlus
38:42 MP200 kahepoolse pikifreespingi esitlus
53:24 MP200 töö demonstratsioon
59:09 Wood-Mizeri saagide ja lõikeriistade esitlus
1:12:23 Küsimused ja vastusedDetailsema ülevaate Wood-Mizeri höövelseadmetest leiate sellelt leheküljelt.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus