Uudised

Wood-Mizeri tuntud saeraam on nüüd saadaval laia WIDE saepeaga

4. november 2020

Wood-Mizeri tuntud saeraam on nüüd saadaval laia WIDE saepeaga

Wood-Mizer lisab oma maailmakuulsale LT40 lintsaepingile uue funktsiooni. Selleks on suurendatud avaga saepea, mis lubab saagida kuni 84 cm laiuseid laudu.

WIDE saepeaga suureneb saetee laius 72 sentimeetrilt 84 sentimeetrile. Lisaks on LT40WIDE pink võimeline lahti saagima palke läbimõõduga kuni 100 cm.

LT40WIDE saeraam on varustatud ujuvrihmadega rihmaratastega, mille läbimõõt on 483 mm, ning kasutab 433 cm pikkust lintsaagi. Saetee stabiilsuse parandamiseks rakendas Wood-Mizer sae konstruktsioonis sae suunajate uut süsteemi.

LT40WIDE saetee parameetrid

• Maksimaalne palgi läbimõõt 100 cm
• Saetee maksimaalne laius on 84 cm
• Prussi maksimaalne laius on 63 cm
• Palgi pikkus 5 m (S-tüüpi säng), 6,3 m (M-tüüpi säng) või 8,4 m (L-tüüpi säng)

Laia saepea funktsioon on olemas ka Wood-Mizeri teiste sarjade pinkidel, näiteks LT15WIDE ja LT70WIDE.

„Sellest hetkest alates, kui laia saepea funktsioon oli meie populaarseima pingimudeli LT40 jaoks välja töötatud, avastasime, et näiteks USA-s tellitakse kõik uued LT40 pingid just selle funktsiooniga,“ räägib Wood-Mizeri konstrueerimisosakonna juht Roman Frontczak. „LT40 pingi uus laia saepea funktsioon loob võimalusi laiema saematerjali valmistamiseks, ja seda isegi saeraami mobiilsel versioonil.“

Samuti on Wood-Mizeril plaanis muuta palgipressi konstruktsiooni, et suurendada väljasaetava prussi maksimaalset laiust kuni 72 cm.

Lisainformatsiooni või kommertspakkumuse saamiseks võtke ühendust kohaliku Wood-Mizeri esindusega.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus