Uudised

Wood-Mizeri originaalsed LINTSAED – saemehe parim valik

31. märts 2021

Wood-Mizeri originaalsed LINTSAED – saemehe parim valik

Wood-Mizeri lintsaage kasutatakse saeveskites peaaegu igas maailma nurgas. Need saed lõikavad igasugust puitu, alates kõvast troopikapuidust kuni pehme okaspuiduni välja. Wood-Mizer toodab lintsaage enam kui 100 konfiguratsioonis, sõltuvalt terase margist, profiilist ning tera paksusest ja laiusest. Tänu funktsioonide mitmekesisusele pakub Wood-Mizeri saevalik teie tootmise vajadustele vastavaid lintsaage.

Lintsaagide tootmine asub Wood-Mizeri tehases Poolas. Saage valmistatakse kvaliteetsest Euroopa terasest, kasutades kõige nüüdisaegsemaid seadmeid.

Protsess on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 9001: 2015. Wood-Mizeri lintsaed läbivad enne klientide juurde jõudmist igas tootmisetapis range kvaliteedikontrolli.
    


Terase kvaliteedi kontroll

Kogu tootmisprotsessi kontrollivad arvutisüsteem ja nüüdisaegne tehaselabor; viimane vastutab saagide tootmisel kõrgeima kvaliteediga materjali kasutamise eest. Iga sae ainulaadse märgistuse abil saab Wood-Mizer tuvastada tootmisel kasutatud tooraine, tootmiskuupäeva ning testimise ja kvaliteedikontrolli eest vastutava isiku.

Wood-Mizer kasutab lintsaagide tootmisel parimaid seadmeid. Tootmisesse võetud teras valmistatakse ette ja töödeldakse spetsiaalsetel ülitõhusatel masinatel, mis on võimelised pidevalt töötama. Teostatakse toodete täiendav kvaliteedikontroll.


 
Hammaste karastamine


Tootmise järgmistes etappides läbivad saed induktsioonkarastamise protsessi. Selle protsessi käigus saab tera iga hammas tugevamaks ja jäigemaks. Selle tulemusena peab tera kauem vastu, on hõõrdekindlam ja suudab kvaliteetsemalt lõigata, eriti kõvu puidusorte. Kvaliteedikontroll hõlmab selles etapis hammaste kõvaduse nõutavatele standarditele vastavuse kontrolli.Hammaste profiili valmistamine

Edasi saeleht teritatakse, räsatakse ja lõigatakse vastavalt pikkusele. Sõltuvalt kliendi tellimusest lõigatakse materjal vajaliku pikkusega tükkideks. Teritamis- ja räsamisprotsess on oluline tera kvaliteedi saavutamiseks. Tänu teritatud ja õigesti räsatud hammastele suudab saag pikka aega tõhusalt puitu lõigata. Ühtlasi teostavad nende liinide operaatorid samuti kvaliteedikontrolli.Keevitus

Nii keevitamiseks kui ka lihvimiseks kasutatavad masinad on kaasaegsed ja kitsalt spetsialiseerunud. Tänu ekspertteadmistele ja seadmetele pakub Wood-Mizer stabiilse ja kvaliteetse keevisõmblusega terasid. See täpselt positsioneeritud ja vastupidav keevisõmblus on Wood-Mizeri saagide oluline erinevus konkurentide saagidest. Sae vastupidavuse ja lõikekvaliteedi maksimeerimiseks on keevisõmblus korralikult lihvitud.Pakend ja kättetoimetamine

Tellijale saadetakse ainult need terad, mis on edukalt läbinud kõik kvaliteedikontrollid. Wood-Mizer pakib saed logoga kastidesse ja markeerib neid täieliku tooteteabega, sealhulgas sae seeria, saelehe paksuse, laiuse ja pikkuse, teramaterjali tüübi, profiili, toormaterjali ID numbri, tootmise kuupäeva ja QR-koodiga. See teave võimaldab ka kindlaks teha, millal tera toodeti, kes kontrollis selle kvaliteeti ja millisest lähtematerjalist see valmistati. Wood-Mizer tarnib tööks täielikult valmis lintsaage.

Wood-Mizeri kliendid kinnitavad, et Wood-Mizeri originaalsed LINTSAED tagavad taskukohase hinnaga kõrge lõikekvaliteedi ja pikema eluea. Kui hindate professionaalset ja ohutut tööd, valige Wood-Mizeri originaalsed lintsaed!Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus