Uudised

Wood-Mizeri loosung „From Forest to Final Form“ saab uue tähenduse

17. veebruar 2021

Wood-Mizeri loosung „From Forest to Final Form“ saab uue tähenduse

Sõnaga „puu“ on seotud paljud ideed, näiteks väike männipalgist suvila, kaunis tammepuust söögitoamööbli komplekt või täiesti tasane lehisest põrandakate sisehoovis. Tänu sellele keskkonnasõbralikule materjalile muutub miljonite inimeste elu kogu maailmas paremaks. Kõigi nende kaunite puittoodete valmistamiseks on vaja käsitöölise kirge, ideid ja tööd. Ning ärgem unustagem masinaid ja tööriistu, mis töötlevad puitu „metsast valmistoodanguni“ – Wood-Mizeri puidutöötlemismasinaid.

Üle 30 aasta on möödunud ajast, kui Ameerika ettevõte Wood-Mizer ehitas Poolasse oma Euroopa tehase ja hakkas siin puidutööstuse tarbeks tootma esmaklassilisi seadmeid. Ettevõte on aastate jooksul märkimisväärselt kasvanud, sisenenud maailmaturgudele, investeerinud uutesse tootmisrajatistesse ja aidanud tuhandetel klientidel oma puiduäri eesmärke saavutada. Just ainulaadsed tehnilised lahendused aitasid luua Wood-Mizeri perekonna – suurepärase töötajate, inseneride, professionaalide ja klientide meeskonna, kellel on üks kirg: püüdlemine puidutoodete tipptaseme poole.Täna müüb Wood-Mizer lintsaage ja puidutöötlemisseadmeid enam kui 100 riigis üle maailma, pakkudes liikuvaid ja statsionaarseid saeveskeid, horisontaalseid ja vertikaalseid lintsaepinke, pakendamisliine väikesemahulise materjali töötlemiseks, servamis- ja universaalpinke, poolitusmasinaid, lintsaage ja teritusseadmeid. See varustus on suurepärane valik puiduga töötamiseks peaaegu igas olukorras, alates hobihuvilistest garaažides kuni väikeettevõtete töökodade ja suurte tööstusettevõteteni.

Wood-Mizer laiendas hiljuti oma pakkumist, lisades freesimis- ja höövelpinke. Uued puidutöötlemisseadmed sisaldavad mudeleid MP160, MP180, MP200, MP220, MP260, MP360 ja MP365. Nende kompaktsete ja mitmekülgsete masinate abil saab loosung „Metsast valmistooteni“ uue tähenduse, kuna ettevõtte kliendid saavad nüüd teha puidust valmistooteid lihtsalt ja kasumlikult. Tooteid on erinevaid: lauad, põrandakatted, aknad, trepid, piirded, soklid, astmed, ukseraamid, lävepakud, pildiraamid ja muud dekoratiivesemed. Wood-Mizeri puidutöötlemismasinate abil võib puidust teha mis tahes projekti!Pärast 2017. aastal Rootsi tootjalt Moretens höövel- ja freesimisseadmete intellektuaalomandi ostmist otsustati väärtuslikke kogemusi kasutades alustada nende toodete tootmist Poola Wood-Mizeri tehases. Alates 2020. aasta algusest on Wood-Mizeri höövel- ja freespinke, millel on ülemaailmne maine kvaliteetsete saeveski- ja puidutöötlemisseadmete tootmisel, toodetud ettevõtte Poola tehases.

Kõiki tootmisprotsesse teostavad kogenud kõrge kvalifikatsiooniga töötajad. Disainiinsenerid täiustavad pidevalt tehnoloogiaid, protsessiinsenerid kontrollivad kõiki toiminguid tootmistsehhides, ja iga masinat kontrollitakse viimases etapis hoolikalt.

Uue Wood-Mizeri höövlisarja peamine mõte on luua kompaktsetes mõõtmetes funktsionaalne toode, kasutades kõrgeima kvaliteediga materjale.Wood-Mizeri höövel- ja freespinkidel on järgmised ühised omadused.

•    Erinevad lõikepead (ülemine, alumine, parem, vasak) võimaldavad saada tooriku soovitud kuju vaid ühe läbikäiguga.
•    Elektrimootorid lülituvad iga lõikepea jaoks eraldi sisse, et vähendada energiatarbimist ja müra.
•    Iga lõikepea on varustatud kergesti vahetatavate teradega.
•    Tugev roostevabast terasest etteandelaud tagab täpsuse ja mugavuse.
•    Malmist säng on väga tugev, vastupidav deformatsioonidele ning hõõrdumis- ja venitamiskindel.
•    Detaili vajaliku paksuse reguleerimine toimub kiirpääsukangi abil.
•    Kõigile juhtimisfunktsioonidele on tagatud juurdepääs mugavast juhtpaneelist.
•    Lõikamisprotsessi käigus tekkiv saepuru ja laastud suunatakse spetsiaalsetesse, aspiratsioonisüsteemiga ühendamiseks mõeldud avadesse, et hoida tööala puhtana.
•    Masina teraskorpus kaitseb elektrimootoreid (iga lõikepea jaoks eraldi mootor), etteanderulle ja reguleerimismehhanismi.
•    Masinad on kerged ja kompaktsed, nii et neid saab vähese vaevaga töökojas ringi liigutada.Höövlid ja freespingid on varustatud erinevate Wood-Mizer TOOLS kaubamärgi lõikeriistadega, mis on valmistatud kvaliteetsest Euroopa terasest ja karbiidisulamitest. Nende seas on HSS-i lõiketerad, HM-i karbiidist otsaga noad, Tri Metal HSS-i kahepoolsed noad, HSS-i profiilinoad, spetsiaalsed vahetatavate HM-i profiilnugadega lõikepead, HM-i kõvajoodisega joodetud freeskomplektid, 2/3/4 noaga freespead, ja soovi korral saab Wood-Mizer eritellimusel kujundada individuaalse profiiliga nuge või külgmisi freespäid. Tööriista saab tellida veebist või kohalikult Wood-Mizeri esindajalt. Ettevõte pakub ka tehnilist tuge ja -teenuseid, millele lisandub kaheaastane garantii igale puidutöötlemismasinale. YouTube’ist märksõnade „Wood-Mizeri höövlimasinad“ (Wood-Mizer planers moulders) alt leiate videoõpetusi, klientide intervjuusid, juhendeid ja juhiseid.Höövlite ja freesimisseadmete turuletoomine tõestab, et Wood-Mizer jätkab uute tehnoloogiliste lahenduste väljatöötamist ja inspireerib oma kliente töötama üha huvitavamate, loomingulisemate ja tulusamate puiduprojektidega.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus