Uudised

Wood-Mizeri lintsae-jagamispingid ja mitmepealised tööpingid

24. aprill 2019

Wood-Mizeri lintsae-jagamispingid ja mitmepealised tööpingid

Wood-Mizer pakub multilintsaagide täielikku valikut alates algtasemest kuni saematerjali töötlemise tööstuslike mahtudeni.

Servamata toorainest saadud puidu kasulik maht on sageli see kaalukeel, mis otsustab, kas saeveski on kasumis või pankrotis. See on veelgi olulisem puidu kiire saagimise puhul. Kui kasulik lõpptoodang ei vasta läbi masina lastavatele mahtudele ning saagimise tõhusus ja täpsus on kehv, järelikult saadab tootmisprotsessi ebaedu. Nende eesmärkide – mahu, täpsuse ja saagimiskiiruse – saavutamine on võimalik vaid seadmete optimaalse komplekti puhul.  

Keskmise suurusega ettevõtete jaoks soovitab Wood Mizer horisontaalseid multilintsaage HR500 ja HR700, mille kasutamine suurendab oluliselt tootlikkust palgi kiire lahtilõikamisega soovitud paksusega laudadeks, selle asemel et valmistada neid lintsaeraamil. Lisaks on vaja arvestada võimalust säästa tooraine ostmisel, omandades mitte ümmargusi palke, vaid soodsate hindadega paksu saematerjali ja lastes selle seejärel läbi mitmepealise tööpingi.


Horisontaalsed lintsae-tööpingid Wood-Mizer HR500 ja HR700 kasutavad kitsaid lintsaage ja võivad olla kas üksiku pea või mitmepealise konfiguratsiooniga, mis võimaldab ühe käigu jooksul lõigata palgist kuni kuus lauda. Need tööpingid on mõeldud väikestele tööstustsehhidele, kus mahud, saagimise täpsus ja kiirus on kasumi saamiseks oluline.

Tootlikkuse edasise kasvu kindlustavad Wood-Mizeri TITAN-liini tööstusseadmed, mis sisaldavad esimese ja teise rea tööpinke. Näiteks on hübriid-jagamispink TITAN HR2000 võimeline töötama kiireks saagimiseks laia lintsaega ning ka kitsa lintsaega, mille jaoks kasutatakse lihtsamaid teritus- ja räsamisprotseduure.


Tööpingid TITAN HR4000 ja HR6000 on Wood-Mizeri tööstuslike jagamisseadmete tippklass. Neid masinaid toodetakse ühe- või kahepealises konfiguratsioonis, need kasutavad kuni 152 mm laiusi lintsaage ja võivad saagida saematerjali kiirusel 60–80 m/min, säilitades nõuetekohase lõikamistäpsuse ja valmistoodangu väljalaske.
Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus