Uudised

Wood-Mizeri kahepealine järkamispink TITAN HR2000

29. mai 2019

Wood-Mizeri kahepealine järkamispink TITAN HR2000

Mõned TITANi saeraamid on konstrueeritud sellisel viisil, et neis saaks kasutada nii kitsaid kui ka laiu lintsaage. See annab võimaluse valida, kas lõigata puitu laia lindiga ja olla tootlikum, või kitsaga, et säästa instrumendi teritamise ning räsamise pealt.

TITAN HR2000 järkamispink ühendab endas konstruktsiooni kindluse ning meeldiva hinna. Masina kättesaadavus, spetsifikatsiooni muutmise võimalus tellimuse alusel ning saagimise kõrge tootlikkus loovad tingimusi tulu ning kogu protsessi efektiivsuse tõstmiseks. Materjali antakse ette ja sorteeritakse piki pneumaatiliste surverullikutega tugevat kettkonveierit. HR2000 pink on saadaval nii ühe- kui ka kahepealisena.


Ühepealine pink HR2000

Ühepealise pingi võimekust kasutada 32 mm kuni 80 mm laiust lintsaagi on täiendatud sae valikuga, millel on vedruga hammaste räsa ning lamestatud või stelliithambad (laius 65–80 mm). Vajaduse korral võib pink kasutada ka kitsamaid saage – 38 mm või 50 mm. Töötades kolmetollise (76,2 mm) stelliitsaega, saeb HR2000 pink kvaliteetselt materjali etteandmiskiirusega üle 40 m/min ilma „laine“ tekitamiseta saagimispinnale.


Kahepealine pink HR2000
Kahepealisena seadistatult on pingis 350 mm laiune ning 290 mm kõrge ava, mis tagab täpse ja kiire lahtisaagimise. Tänu tugevale konstruktsioonile saab masinat transportida ning sisse ehitada olemasolevatesse saeliinidesse.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus