Uudised

„Wood-Mizeri höövelseadmed“ tasuta veebiseminarid 2. ja 4. detsembril 2020

12. november 2020

„Wood-Mizeri höövelseadmed“ tasuta veebiseminarid 2. ja 4. detsembril 2020

Kuidas suurendada toodete maksumust? Kuidas arendada puidu teistkordset töötlust oma saeveskil? Kuidas korraldada puittoodete väljalaset ning leida uusi nišše?  

Ettevõte Wood-Mizer kutsub osa võtma väikeettevõtetele mõeldud höövelseadmete-teemalistest venekeelsetest veebiseminaridest.

Kui teid huvitab puidu teistkordne töötlus, ühinege YouTube’i või Facebooki otseülekandega, kus Wood-Mizeri spetsialist Mareks Lomako räägib hööveldamiseks, freesimiseks, liidustamiseks, tasandamiseks ja muudeks puidutöötlusoperatsioonideks mõeldud pinkidest.

Ülekande toimumise ajal saate vestlusakna kaudu esitada oma küsimusi. Meeldetuletuse seadistamiseks klõpsake linki. Veebiseminarid on YouTube’is kättesaadavad samade linkide kaudu.

2. detsember 12.00vaadake ülekannet

• Höövel-paksusmasin MP160
• Kombineeritud höövelpink MP180
• Kahepoolne pikifreespink МР200

4. detsember 12.00vaadake ülekannet

• Neljapoolne höövel-freespink MP260
• Neljapoolne höövel-freespink MP360
• Pikisuunaline höövel- ja freespink / servalõikur MP220

Wood-Mizeri pingid on välja töötatud Rootsis ja läbi katsetatud puidutöökodades üle kogu maailma, ning nende eripäraks on kompaktsus, hea hind, kõrge kvaliteet ja mitmefunktsionaalsus. Ühes masinas on mitu funktsiooni korraga, mis on väga oluline väiksematele tsehhidele ja töökodadele. Seadmete kohta saate rohkem lugeda sellelt leheküljelt.

Wood-Mizeri teised veebipresentatsioonid (ingliskeelsed) on kättesaadavad sellelt leheküljelt.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus