Uudised

Wood-Mizeri höövel-paksusmasin MP160 on uus kaks-ühes-höövelmasin mööblitöökodadele

6. november 2019

Wood-Mizeri höövel-paksusmasin MP160 on uus kaks-ühes-höövelmasin mööblitöökodadele

Wood-Mizer toob turule höövel-paksusmasina MP160 – uue kahe funktsiooniga masina toorikute õige paksuseni hööveldamiseks. Tõhus ja kompaktne MP160 tööpink muudab töötlemata saetud pinnaga saematerjali täpselt vajaliku suurusega ideaalselt siledateks laudadeks.

MP160 on varustatud ühe horisontaalse noavõlliga, mis hööveldab kahel malmist valmistatud töölaual. Ülemist lauda kasutatakse tooriku hööveldamiseks mööda alumist kihti, et luua tasane alus, alumist lauda aga ülemise kihi hööveldamiseks, et saavutada soovitud detaili paksus. Seega ei ole ühelt protsessilt teisele üleminekuks vaja masinat täiendavalt seadistada. Töödeldav toorik liigub lihtsalt läbi ülemise laua ja seejärel alumisele ilma noavõlli peatamata ja saepuru eemaldamise väljatõmmet välja lülitamata.  

Kuidas see töötab? Hööveldamine algab ülemisel laual: tooriku kaks külgnevat külge hööveldatakse nii, et need muutuvad täiesti siledaks ja on üksteise suhtes täpse nurga all. Seejärel juhitakse toorik alumisele lauale, et muuta kaks ülejäänud külge paralleelseks kahe esimesega, andes toorikule täpselt soovitud paksuse.

Kaitsekate tagab käitaja käte ohutuse töö ajal. Tooriku asendireguleerija kaldenurk on kuni 45 kraadi, et ühendada lauad nurga all. Vajadusel saab ülemist ja alumist töölauda reguleerida, aga tooriku etteandmise ja eemaldamise lauad jäävad alati üksteisega paralleelseteks. Eemaldamise lauda saab täpselt reguleerida. Kaks veorulli juhivad toorikud noavõlli alla. Etteandmisel on tööstuslik käigukast.

Wood-Mizeri MP160 höövel-paksusmasina konstruktsiooni eripärad
• 4-astmeline protsess ideaalselt siledate ristkülikukujuliste toorikute saamiseks.
• Masin on mõeldud mööbli, akende, uste jne tootjatele.
• Höövel-paksusmasina mõlemat funktsiooni saab kasutada ilma lisaseadistusteta režiimide vahel.

„Höövel-paksusmasin MP160 on suurepärane masin iga mööblitöökoja jaoks,“ ütleb tootmisettevõtte Wood-Mizer Industries president Robert Baginski. „Selle kompaktse ja tõhusa masinaga, mida kasutatakse koos Wood-Mizeri saeraamiga, saavad meie kliendid kergesti toota mööblitoorikuid ja leida selle toodanguga uusi turunišše.“

Wood-Mizeri kui maailmakuulsa lintsaetööpinkide tootja maine on nüüdseks laienemas, kuna ettevõte pakub täies valikus seadmeid puidu töötlemiseks saematerjaliks ja seejärel puidust lõpptoodete valmistamiseks.Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus