Uudised

Wood-Mizer tutvustab puidu täppistöötlemiseks mõeldud lauasaagi MS300

7. september 2022

Wood-Mizer tutvustab puidu täppistöötlemiseks mõeldud lauasaagi MS300

Lauasaag MS300 on praktiline tööriist puidutöötlemiseks nii väikeses harrastaja töökojas kui ka professionaalses puidutöötlemisettevõttes. See on kompaktne ja töökindel masin, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja on lõiketäpsuse parandamiseks varustatud liigutatava lauaga. MS300 lauasae abiga valmistada mitmesuguseid puittooteid, nagu sisustuselemendid, mööblidetailid, põrandapaneelid, plangud, liistud ja palju muud.Lauasaag MS300 on varustatud malmist töölaua ja laia liikuva etteandelauaga. Vastupidav malmist alus tagab stabiilsuse ja vibratsiooni summutamise. Liuglaud on paigaldatud terasest kuullaagritele materjali sujuvaks ja lihtsaks etteandmiseks. Lõikekõrgus ja sae kaldenurk on kergesti reguleeritavad.

Lauasaag MS300 saab lõigata puitu 90-kraadise nurga all maksimaalse lõikekõrgusega 100 mm. 45-kraadise nurga all lõikamiseks ei tohi materjali maksimaalne paksus ületada 65 mm.

Materjali tööpinna suurendamiseks kinnitatakse teisaldatava laua külge külgriiul mõõtudega 500 × 360 mm ning töölaud pikendatakse 520 mm võrra. Lisaks saab MS300 varustada veel ühe 900 × 440 mm töölaua pikendusega, mis aitab lõigata veelgi suuremaid toorikuid.

Lauasael on kaks juhtlatti materjali lihtsaks käsitsemiseks lõikamise ajal. Mikroreguleerimisnupuga paralleelpiire on ette nähtud mõõtmiseks täpsusega kuni 0,1 mm ja risti asetsev liugpiire on mõeldud lõikenurga reguleerimiseks mõlemal pool lauda. SUVA tera kaitse, mida saab reguleerimiseks liigutada üles/alla ja külgsuunas, tagab operaatorile lõikamise ajal ohutuse.
Lauasaag on varustatud standardse 3 kW elektrimootoriga ja saekettaga, mille läbimõõt on 315 mm. Soovitame kasutada Wood-Mizeri ketassaage, mille saate valida Wood-Mizer TOOLSi kataloogist vastavalt töödeldava materjali spetsifikatsioonile. Sae pöörlemiskiirus 4500 p/min tagab lõpptootele sileda ja esteetilise pinna.

MS300-l on kaks saepuru äravooluava: esimene läbimõõduga 100 mm ja teine – SUVA terakaitse all – läbimõõduga 50 mm. Et saepuru eemaldamine oleks võimalikult tõhus, soovitame kasutada Wood-Mizeri tõmbesüsteeme.

MS300 üks kõige kasulikumaid tarvikuid on klamber materjali kiireks lukustamiseks ja vabastamiseks liikuva laua suunas, et vältida materjali juhuslikku liikumist.
Lauasae Wood-Mizer MS300 konstruktsiooni omadused:

1. Lõikenurka saab reguleerida vahemikus 0–45 kraadi.
2. Paralleelne juhtlatt on reguleeritav 0,1 mm täpsusega.
3. Laua mõlemale küljele on paigaldatud risti asetsev nurga reguleerimisega juhtlatt.
4. SUVA terakaitse tsirkulaarsae lehtedele.
5. Vastupidav liuglaud pikkusega 1400 mm.
6. Malmist töölaud parema täpsuse tagamiseks ja vibratsiooni summutamiseks.
7. Külgriiul tööpinna suurendamiseks liuglaual.
8. Töölaua pikendus pikkusega 520 mm.

Täiendava informatsiooni saamiseks pöörduge Wood-Mizeri kohaliku esindaja poole.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus