Uudised

Wood-Mizer tutvustab laiade laudade jaoks mõeldud LX250 Double Rail saeraami

27. jaanuar 2021

Wood-Mizer tutvustab laiade laudade jaoks mõeldud LX250 Double Rail saeraami

Wood-Mizer on välja töötanud lintsae LX250 puidutöölistele ja puuseppadele, kes peavad lõikama kuni 138 cm laiuseid lafette, plaate ja laudu. Wood-Mizeri kitsaste lintsaagide suures perekonnas on uus LX250 masin WM1000 saagimisseadme järel laiuselt teine saemasin, mis on võimeline saagima palke läbimõõduga kuni 170 cm.

USA-s disainitud ja Poolas toodetava lintsaepingi LX250 eeliseks on vastupidav konstruktsioon, saepea elektriline etteanne, reguleeritavad eelseadistused sae kõrguse kiireks seadistamiseks ja tohutu 138 cm laiune saetee, mis sobib ideaalselt lafettide, plaatide ja laudade saagimiseks.
Wood-Mizeri LX-seeria saepinkide peamiseks uuenduseks on jäik raam, millele on kinnitatud juhtpaneel, mootor ja saepea. Laia ja sügava saetee jaoks mõeldud LX-raam liigub karastatud terasest sängil mööda kahte paralleelset rööbast, et operaatoril oleks saagimise ajal parem ülevaade.

Wood-Mizeri LX250 lintsaepingi konstruktsiooni iseärasused

•    Palgi läbimõõt 140 cm, maksimaalne lõikelaius 138 cm ja lõikepikkus 4 m.
•    Saadaval on valikulised sängipikendused, iga mooduli pikkus on 1,85 m.
•    Saepea topeltketisüsteemiga etteanne üles/alla ja edasi/tagasi.
•    Laua paksuse reguleeritav seadistamine tera kõrguse kiireks ja täpseks kontrollimiseks.
•    Kolmefaasiline 15 kW elektrimootor.
•    Välja töötatud USAs, toodetakse Poolas.„Wood-Mizer püüab pakkuda oma klassi parimaid puidutöötlemisseadmeid, mis vastavad meie klientide erinevatele vajadustele,“ ütles tehnika- ja teadusdirektor Roman Fronczak. „Nõudlus laiade plaatide ja lafettide järele kasvab ja LX250 on vastus puidutöölistele, kes otsivad taskukohase hinnaga võimsat saepinki, mis suudaks neid väärtuslikke puittooteid tõhusalt toota.“

Täiendava informatsiooni saamiseks pöörduge Wood-Mizeri kohaliku esindaja poole.Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus