Uudised

Wood-Mizer TOOLS: multirip-saekettad

6. veebruar 2019

Wood-Mizer TOOLS: multirip-saekettad

Mõned aastad tagasi hakkas Wood-Mizer tootma lõiketööriistu kaubamärgi Wood-Mizer TOOLS all. Koos erinevate teiste tööriistade laia valikuga sisaldab see tööriistasari multirip-saekettaid.

Wood-Mizeri multirip-saekettaid kasutatakse niiske või kuiva lehtpuupuidu ja okaspuupuidu, ja lisaks ka troopilise lehtpuupuidu tarbeks. Need saed on kaetud kleepumisvastase kattega, mis vähendab oluliselt hõõrdetegurit ja takistab saepuru kleepumist tera pinnale, mis kaitseb tera liigse ülekuumenemise eest. Musta kattekihiga multirip-saekettad on kõrge kvaliteedi ning pika elueaga.

Klientide tagasiside on olnud väga positiivne. Näiteks räägib härra Bartosz Bek Poolast: „Leidsime, et tänu nendele saagidele vähenes meie töökoja energiakulu, samal ajal säilitasime toodetud materjali kõrge kvaliteedi. Terakeha on vastupidav ja stabiilne ning karbiidhammastele on iseloomulik kõrge kvaliteet ja kõvadus, mis laseb hambaid rohkem kordi teritada, säästes seeläbi saeketaste ostule kuluvat raha. Samuti on lõikamine täpsem ja tekitab vähem müra. Wood-Mizeri saekettad tagavad väga kõrge kvaliteedi isegi peale mitmekordset teritamist. Kasutame neid saage iga päev, ning võime öelda, et see toode on teistest peajagu üle.“

Võtke Wood-Mizeriga ühendust, et uurida multirip-saeketaste hindu ning võrrelda neid konkurentide hindadega. Proovige Wood-Mizer TOOLSi saelehti!Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus