Uudised

Wood-Mizer toob turule SlabMizeri nimelise seadme puitplaatide lihvimiseks

30. detsember 2020

Wood-Mizer toob turule SlabMizeri nimelise seadme puitplaatide lihvimiseks

Nõudlus kõrgekvaliteetsete valmis puitplaatide järele kasvab, ning seetõttu on ettevõte Wood-Mizer loonud SlabMizer MB200 nimelise seadme, mis aitab puidutöökodade omanikel ja puidutöötlejatel neid tooteid valmistada ning uutele müügiturgudele siseneda.

SlabMizeri seade on välja töötatud USAs ning on mõeldud puitplaatide, tahvlite, laudade, tööpindade, pinkide ja muude puitmassiivist laiade materjalide efektiivseks tasandamiseks ja lihvimiseks minimaalsete töökuludega.

Võrreldes traditsioonilise frees- või höövelpingiga tasandab SlabMizer laiema ja paksema materjali – kuni 1420 mm laia ja 203 mm paksu – veelgi lühema ajaga, kasutades reguleeritava etteandekiirusega lõikepea liikumissuuna juhtimist. Tootlikkuse suurendamiseks võib lisada 1520 mm pikki laua moodulpikendajaid, mis lubab töödelda ka pikemaid detaile.Vastupidav keevitatud terasraam nelja reguleeritava pressiga hoiab materjali kindlalt paigal. Lõikesügavus seadistatakse käepideme abil, mis asub lõikepea peal. Hööveldussügavuse täpseks seadmiseks on skaala sammuks 0,4 mm. Ühe töökäiguga saab eemaldada alates 0,4 mm kuni 3,2 mm pinda.

Lõikepea lülitatakse sisse ja seda juhitakse elektrilise juhtpaneeli abil. Juhtimispult kinnitub terasest aluse külge ja sellel on pikk kaabel, nii et selle saab asetada masina mõlemale küljele. Juhtimiselemendid hõlmavad sisse-/väljalülitamist, muutuvat etteandekiirust ning X- ja Y-telje juhtkangi juhtimist materjali viimistlemiseks piki või vastu puitkiudu.Lõikepea jaoks on olemas ka käsitsi juhtimisrežiim. Sellisel juhul muudetakse pea asendit pea paremal küljel asuva kahe tõukuri abil.

Kui plaadi mõlemad pooled on hööveldatud, teostatakse 177-millimeetrise orbitaalse lihvpea otsiku abil silutöötlemist. Töötolm eemaldatakse lõikepea ülemises osas asuva 100 mm läbimõõduga ava kaudu, kuhu saab ühendada aspiratsioonisüsteemi. Tolmu väljatõmbevoolik on riputatud poomi külge, et mitte varjata operaatori vaatevälja.

Lisades SlabMizeri oma tootesarja, on Wood-Mizer kinnitanud oma püüdlust pakkuda täielikku valikut seadmeid puidu töötlemiseks alates ümarpuidust kuni valmistoodeteni välja.

SlabMizer MB200 konstruktsiooni eripärad
•    Töödeldava materjali maksimaalne laius on 1420 mm ja maksimaalne paksus on 203 mm
•    Materjali pikkus on 3962 mm või 1520-millimeetriste laua moodulpikendustega isegi rohkem
•    Lõikepea suuna juhtimine reguleeritava etteandekiiruse või käsitsi etteandega
•    Lõikepea viie kõvasulamist neljapoolse noaga, mida käitab 0,18 kW mootor kiirusel 3950 p/min.
•    Orbitaalne lihvpea silutöötlemiseks
•    Toodetud Poolas asuvas tehases

Täiendava informatsiooni saamiseks pöörduge Wood-Mizeri kohaliku esindaja poole.
Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus