Uudised

Wood-Mizer toob turule LX50START algtaseme saeraami kulutõhusaks palgilõikamiseks

17. november 2022

Wood-Mizer toob turule LX50START algtaseme saeraami kulutõhusaks palgilõikamiseks

Wood-Mizer laiendab oma populaarset saepinkide LX-seeriat, lisades sellele kompaktse algtaseme mudeli LX50START, mis on mõeldud neile, kes lõikavad palke aeg-ajalt ja väikestes kogustes. Lihtne disain ja end tõestanud tehnoloogia koos Wood-Mizeri kõrgete kvaliteedistandarditega tagavad saagimistäpsuse ja usaldusväärsuse soodsa hinnaga.

Saepink LX50START on Wood-Mizeri kompaktsete ja ökonoomsete saepinkide LX50-seeria teine mudel, mis koos LX50CLASSICuga on ideaalne valik majapidamistele, metsaomanikele ja kõigile kasutajatele, kes peavad aeg-ajalt palke lõikama ja iseseisvalt saematerjali valmistama. „LX50CLASSICu edu on tõestanud kasvav nõudlus taskukohaste saepinkide järele, samal ajal kui kliendid ootavad nendelt toodetelt head kvaliteeti, täpsust ja töökindlust,“ kommenteeris Poola Wood-Mizer Industriesi müügijuht Hubert Powietrzyński.Wood-Mizer disainis LX50START saeraami väikeettevõtetele ja käsitöölistele, kes peavad valmistama laudu kiiresti ja soodsalt. See lihtne ja tõhus saeraam sobib ideaalselt taludele, maamajapidamistele, eramaaomanikele ning parkide ja metsade lähedusse. Ja mis kõige tähtsam, see on asendamatu abivahend igale entusiastile, kelle hobiks on puidutöö.

Kõik LX-seeria saepingid on varustatud kahesuunalise saepea etteandesüsteemiga, mis tagab suurema stabiilsuse ja lõiketäpsuse. LX50START suudab lõigata maksimaalselt 60 cm läbimõõduga palke ja toota laudu või prusse, mille laius on kuni 40 cm.

LX50STARTi pingi pea on varustatud manuaalse etteandesüsteemiga üles/alla ja edasi/tagasi liikumiseks. Tera puhastussüsteem hoiab tera, rihmarattad ja juhtrullikud puhtana. Sae pingutusmehhanism ja juhtvars vähendavad vibratsiooni ja tagavad suure saagimistäpsuse.

Saepingi LX50START raam on valmistatudkõrgekvaliteetsest terasest. Standardkonfiguratsioonis koosneb säng kolmest segmendist kogupikkusega 3,2 m, kuid seda saab suurendada, kinnitades külge täiendavaid 1,33 m pikkuseid segmente. Standardne S3-tüüpi säng on varustatud kahe tugeva külgtoe ja ühe keskse palgiklambriga. Lisavarustusena on võimalik tellida reguleeritava kõrgusega tugede komplekti sängi lihtsamaks joondamiseks. Pingi LX50START kasulikeks lisadeks on konks palkide laadimiseks ja pööramiseks ning kooniline kiil ebatasaste palkide saagimiseks.

 
Wood-Mizer on ülemaailmne saepinkide ja puidutöötlemismasinate tootja, kes keskendub tugevalt ökoloogiale ja keskkonnakaitsele. Kõik Wood-Mizeri saepingid kasutavad üliõhukesi lintsaelehti, et maksimeerida toodete saagikust ja vähendada saepuru kogust. LX50START kasutab lintsaagi, mis on vaid 1 mm paksune ja 32 mm lai ja mis nõuab minimaalset mootori võimsust ning vähem kütuse- või elektrikulu. LX50START on varustatud 4 kW elektrimootori või bensiinimootoriga, mille võimsus on kas 7 või 14 hj.

LX50STARTi saab osta veebipoest või Wood-Mizeri kohalikult esindajalt. Masin tarnitakse ühel 160 × 65 × 100 cm alusel ja seda on nii lihtne kokku panna, et palkide saagimisega saab alustada juba samal päeval. Kõik vajalikud juhendid ja koolitusfilmid on internetis saadaval. Toode on valmistatud EL-is ja sellel on kaheaastane garantii.

***

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus