Uudised

Wood-Mizer toob turule kombineeritud pikisuunalise servamispingi MP220

14. juuli 2021

Wood-Mizer toob turule kombineeritud pikisuunalise servamispingi MP220

Puidutöötlemismasin Wood-Mizer MP220 ühendab ühes masinas tõhusalt kolme funktsiooni: hööveldamine, freesimine ja ketassaega pikilõige, säästes seeläbi nendele toimingutele kuluvat aega ja raha.

Kombineeritud masin MP220 on mõeldud selliste toodete tootmiseks nagu põrandakate, paneelid, kardinapuud ja palju muud, ning seda kõike väiksema ajakulu ja vaevaga.
Masin MP220 on varustatud horisontaalse höövelnoa pea ja ühe ketassaega, tänu millele saab detaili korraga nii hööveldada kui ka saagida. Lõiketerad tagavad kuni 20 mm freesimissügavuse hööveldamise maksimaalsete mõõtude juures –kõrgus 240 mm ja laius 410 mm (eemaldatud ketassaega).

Turvalisuse huvides on ketassae tera ülevalt ümbrisega kaetud ja operaator saab seda hõlpsalt reguleerida. Materjali etteanne lauale on sujuv ja ohutu. Maksimaalne saagimiskõrgus 75 mm.

MP220 masina juhtplokk asub etteandelaua kohal. Ergonoomiline käepide võimaldab teil määrata hööveldamise/freesimise paksuse, reguleerides malmist laua kõrgust, ja põiktala positsioneerib materjali pikilõikeks.

Kaks elektrimootorit (3,2 kW / 4,4 hj) tagavad kiiruse 6000 p/min, tarbides samas vähe energiat ja tekitades vähe müra.

Masin MP220 töötab fikseeritud etteandekiirusega 5 m/min (ECO versioon) või muutuva kiirusega vahemikus 2–12 m/min (PRO versioon).

Masina kaanel on kaks saepuru eemaldamise ava ning malmlaua all lisaks veel üks ava, mis aitab hoida tööala puhtana.MP220 masina väike kaal (195 kg) ja kompaktsus koos lisavarustuseks olevate transpordiratastega muudavad selle töökojas meelepärasesse kohta hõlpsasti ümber paigutatavaks.

Wood-Mizer pakub nii oma masinatele kui ka teiste kaubamärkide sarnastele seadmetele laias valikus höövelnuge, ketassaage ja muid lõikeriistu.
Tänu kasutamismugavusele, atraktiivsele hinnale ja kaheaastasele garantiile on universaalne puidutöötlemismasin MP220 optimaalne varustus neile tisleritele, puuseppadele ja puidutöötlejatele, kes soovivad mitmekesistada oma toodangut ja korraldada puidutoodete tootmise protsesse. MP220 masina mitmekülgsus muudab selle iga puidutöökoja jaoks hädavajalikuks.

Pakkumuse saamiseks helistage lähimasse Wood-Mizeri esindusse.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus