Uudised

Wood-Mizer toob turule kahepoolse pikifreespingi MP200

8. jaanuar 2020

Wood-Mizer toob turule kahepoolse pikifreespingi MP200

Wood-Mizer esitleb uut kahepoolset pikifreespinki MP200 – uut masinat, mis hööveldab ja freesib saematerjali korraga mõlemalt poolt. See taskukohane ja lihtsasti kasutatav seade on mõeldud puidutöötlejatele, kes soovivad kiiresti ja tõhusalt toota põrandakatteid, seinapaneele, voodrilaudu ja iluliiste.

MP200 pingi konstruktsioon sisaldab ühte ülemist horisontaalset lõikepead ja ühte külgmist vertikaalset lõikepead. Mõlemad võivad olla varustatud profiilteradega freesimiseks ning sirgete teradega hööveldamiseks.

Te alustate ühe või kahe külgneva plaadipinna hööveldamist või freesimist ühe korraga. Veorullikud suunavad lauda algul horisontaalse ja siis külgmise vertikaalse tera alla.

Kui te ainult hööveldate, on vaja reguleerida laua kõrgust ning seejärel hööveldada üle plaadi mõlemad pooled. Kui te lõikate vaid profiili, on sirged terad vaja asendada profiilteradega, reguleerida laua kõrgust ning seejärel freesida ära plaadi mõlemad pooled.

Wood-Mizeri kahepoolse pikifreespingi MP200 konstruktsiooni iseärasused:

• Hööveldatud ning profileeritud puidu tootmise kaheetapiline protsess
• Põrandakatete, seinapaneelide, voodrilaudade, iluliistude jms tootmiseks
• Üks ülemine horisontaalne tera ning üks külgmine vertikaalne tera

MR200 pink tarnitakse kaubaalusel ning see on hõlpsasti kokkupandav. MP200 tööpingi juurde tarnib Wood-Mizer sirgeid ning profiilterasid ning samuti puidulaastude eemaldamise süsteemi.

MP200 pinke toodetakse Rootsis alates 1980. aastast. Nüüdki toodetakse neid samas tehases, kuid Wood-Mizeri kaubamärgi all, mis on puidutöötlemisseadmete maailmakuulus tootja – alates palgist kuni lõpptooteni välja.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus