Uudised

Wood-Mizer LIVE uute puidutöötlemisseadmete reaalajas demonstratsioon

11. september 2020

Wood-Mizer LIVE uute puidutöötlemisseadmete reaalajas demonstratsioon

Kutsume teid osa võtma Wood-Mizer LIVE reaalajas esitlustest 17. septembrist kuni 8. oktoobrini.

Wood-Mizer kavatseb oma YouTube’i ja Facebooki kanalis üle kanda reaalajas videot Wood-Mizeri Poola tehasest. Esitletakse ettevõtte uusi lahendusi:

•    17. septembril kell 13.00 (GMT+2) – Wood-Mizeri uusi pinke esitleb konstrueerimisbüroo direktor Roman Fronczak
•    24. septembril kell 13:00 (GMT+2) – Kahepoolset pikifreespinki MR200 + Wood-Mizer TOOLS esitleb tööstusseadmete müügiosakonna juht Adam Kubjak
•    1. oktoobril kell 13.00 (GMT+2) – Höövel- ja paksusmasinaid, rööbitsaid ning muid seadmeid esitleb turundusosakonna spetsialist Mareks Lomako
•    8. oktoobril kell 13:00 (GMT+2) – Tööstusseadmete müügiosakonna juht Adam Kubjak esitleb laudade ja palkide sorteerimise lauaga pooltööstuslikku saepinki LT70HEAVYDUTY + Laia lintsae ning laudade ja palkide sorteerimise lauaga tööstuslikku saagimisseadet WB2000

Wood-Mizer LIVE ülekanded YouTube’is ja Facebookis koosnevad kolmest osast:

1. Seadmete esitlus
2. Pinkide töö demonstratsioon
3. Küsimused ja vastused

Palun liituge reaalajas ülekandega, et meie spetsialistid saaksid vastata kohe teie küsimustele. Kui te ei saa ülekandest osa võtta, saadame teile hiljem videolingi, et saaksite seda järele vaadata teile sobival ajal.

Esimese reaalajas esitluse planeeritud aeg on 17. september kell 13.00 (GMT+2). Selle viib läbi Wood-Mizeri konstrueerimisbüroo direktor hr Roman Frontczak. Ta esitleb järgmisi Wood-Mizeri toodetud ja 2020. aastal turule toodud pinke:

•    LT15MOBILE on LT15 sarja uus mobiilne pink UUDIS
•    LT40WIDE on laiemate laudade saagimise võimalusega LT40 sarja uus mudel UUDIS
•    LX250 on eriti laiade laudade saagimiseks mõeldud kaherööpmelise saeraami uus mudel UUDIS
•    MB200 SlabMizer seade on mõeldud puitmassiivi pikihööveldamiseks ja lihvimiseks UUDIS
•    HR250 on kompaktne elektrooniliste joonlaudadega horisontaalne jaotuspink

MÄÄRAKE MEELDETULETUS

Klikake YouTube’i kanali lingile allpool ning määrake meeldetuletus Wood-Mizer LIVE ülekande toimumise kohta 17. septembril kell 13.00 (GMT+2).

17. septembril kell 13.00

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus