Uudised

Wood-Mizer lisab LT15CLASSICu mobiilsele saeraamile WIDE-funktsiooni

11. jaanuar 2023

Wood-Mizer lisab LT15CLASSICu mobiilsele saeraamile WIDE-funktsiooni

Tuntud, mitmekülgne ja kompaktne lintsaepinkide sari LT15 on täienenud uue mudeliga LT15CLASSIC WIDE Mobile, mis ühendab mobiilsuse laiema saepeaga. „See on huvitav pakkumine firmadele ja ettevõtjatele, kes peavad saagima suuri palke väljaspool oma saeveskite territooriumi. Mobiilne saeraam LT15CLASSIC WIDE põhineb end tõestanud ja usaldusväärsetel insenertehnilistel lahendustel, mis on LT15 kasutajate seas ülemaailmse tunnustuse pälvinud,“ räägib Wood-Mizeri müügijuht Hubert Powietrzyński.

LT15CLASSIC WIDE Mobile saepink on varustatud transpordišassiiga, mis võimaldab tööle asuda kohe pärast kohalejõudmist. Saagimise alustamiseks piisab katte eemaldamisest, saepead transportimise ajal fikseeriva kaitse lahtilukustamisest ja sängi loodimisest.Šassii konstruktsioon on tehtud kolmest segmendist koosnevale S3 tüüpi sängile, kus iga segment on 1,95 m pikk. Säng on varustatud kuue standardse küljetõkkega ja kolme manuaalse kinnitusklambriga palgi kinnitamiseks. LT15CLASSIC WIDE Mobile sängi standardkonfiguratsioon võimaldab lõigata kuni 5,2 m pikkuseid palke. Palkide laadimise hõlbustamiseks saab kasutada manuaalse vintsiga laadimisrampe. Palgi koonilisust kompenseeriv kiil võimaldab koonilisi palke sängil joondada ja positsioneerida.

LT15CLASSIC WIDE Mobile’iga on kaasas transpordikomplekt (kuni 1500 kg), mis sisaldab ratastega telge, tugirattaga haakeseadet, kaheksat reguleeritavat tugijalga, hoiatustulesid, küljemarkereid ja piirdeid. Sängi sektsioonid on tugevdatud, et need oleksid šassiiga paremini ühendatud, ja elektrijuhtmestik on kaitstud spetsiaalsete korpustega.
Teine oluline pingi LT15CLASSIC WIDE Mobile omadus on laiem saepea, mis võimaldab lõigata palke läbimõõduga kuni 90 cm, muutes selle mudeli kogu LT15 sarja võimsaimaks saeraamiks. Saerullikute vaheline ava on suurendatud 88 cm-ni, mis võimaldab lõigata kuni 82 cm laiust ja kuni 27 cm paksust prussi. Laia saepea jaoks on vaja 4470 mm pikkust lintsaagi, mis sobib tavalistele 483 mm rihmaratastele.

Originaalsed Wood-Mizeri 32–35 mm laiused lintsaed tagavad produktiivse ja ökonoomse saagimise. Tänu õhukese saetee tehnoloogiale saab igast palgist valmistada rohkem saematerjali, tekitades vähem saepuru.

LT15CLASSIC WIDE Mobile’i lintsaeraami saab varustada 11 kW elektrimootori või 25 hj bensiinimootoriga.
Standardvarustuses on LT15CLASSIC WIDE Mobile’i saeraamil elektriline pea üles/alla etteandesüsteem ja manuaalne edasi/tagasi etteandesüsteem, mida saab uuendada elektriliseks versiooniks. Tera juhthoob on käsitsi seadistatav ja tera puhastussüsteem hoiab tera kauem paremas seisukorras, mille tulemuseks on kõrgem saagimistäpsus. Saepea saab varustada elektroonilise joonlauaga laua paksuse automaatseks arvutamiseks (Setwork SW10), mis suurendab saagimise mugavust ja täpsust. On tungivalt soovitatav kasutada ka palgikoorijat, mis pikendab lintsae eluiga, eriti määrdunud palkidega töötamisel.

LT15CLASSIC WIDE Mobile’i saeraamile kehtib 2-aastane tootjagarantii. Lisateabe saamiseks ja tellimuse esitamiseks võtke ühendust kohaliku Wood-Mizeri esindajaga.***

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus