Uudised

Wood-Mizer lasi välja väga usaldusväärse servamis-/universaalpingi EG800

7. august 2019

Wood-Mizer lasi välja väga usaldusväärse servamis-/universaalpingi EG800

Ettevõte Wood-Mizer alustas TITAN tööstusseadmete liini raames uue pikisuunalise servamispingi EG800 välja laskmist. Tegemist on universaalpingiga, mis on projekteeritud sellisel viisil, et väiksemad puidutöötlusettevõtted saaksid korraga ära lahendada efektiivse puidutöötluse mitu ülesannet.

Wood-Mizeri servalõikuri/universaalpingi TITAN EG800 eripärade hulka kuuluvad
• Kiire ja lihtne hooldus tänu pingi sõlmede poltliidetele
• Etteandekiirus varieerub kuni 60 m/min
• Super-vastupidavad ülemised materjali surverullikud

Selle vastupidava pingi põhifunktsiooniks on horisontaalse jaotuspingi või vertikaalse saeraami järgselt saadud palgi pikilõikamine. EG800 lõikab suurtel kiirustel kuni 40 mm paksust materjali, olles Wood-Mizeri TITAN-liini tööstuslikele mitmepealistele lintsaepinkidele ideaalseks kaaslaseks. Lisaks võib see kuni 100 mm paksuse materjali pikisuunalisel servamisel töötada ka aeglasematel etteandekiirustel.

Servalõikur on varustatud nelja standardse ümarsaega, kuid laia võlli saab vastavalt tootmisülesannetele täiendada suure hulga saagidega. Materjali antakse ette kiirusevahemikus 0 kuni 60 m/min, mis on reguleeritav elektrilise seadme abil. EG800 servalõikur töötab mootori abil, mille võimsus on 30 kW. Tellimisel saab seda varustada mootoriga, mille võimsus on 37 kW, 45 kW või 55 kW.

Lisaks varustatakse EG800 pink tellimise peale ka sissesaagimise laserosutiga, mis lihtsustab operaatori tööd, suurendades seeläbi valmistoodangu kogust.

Olenemata eesmärkidest ja tootmisülesannetest on see EG800 universaalpingi lisafunktsiooniga servalõikur uskumatult vastupidav ning seda on lihtne hooldada. EG800 on soodne ning katkematult töötav seade igale saeveskile!Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus