Uudised

Wood-Mizer laseb esmakordselt tootmisse LT15CLASSIC WIDE lintsaepingi uue mudeli

4. oktoober 2019

Wood-Mizer laseb esmakordselt tootmisse LT15CLASSIC WIDE lintsaepingi uue mudeli

Uus pink saab jagu kuni 90 cm läbimõõduga palkidest ning samuti on see võimeline välja laskma kuni 86 cm laiuseid laudu.

„Alates selle loomisest 1997. aastal on LT15 saeraam saanud üheks Wood-Mizeri kõige populaarsematest pinkidest maailmas,“ räägib Wood-Mizer Industriesi Poola tehase kommertsdirektor hr Krzysztof Kropidlowski. „Oleme avastanud, et paljud LT15 saeraamide omanikud seisavad silmitsi olukorraga, kus neil tuleb lahti saagida palke, mille diameeter ületab LT15 jaoks maksimaalset lubatud piiri. Uue LT15CLASSIC WIDE pingiga saavad nad suuri palke lahti saagida tavalisel viisil ning väiksema vaevaga.“


Suuremõõdulised palgid tekivad tihtipeale vanu puid linnaterritooriumilt maha raiuva kommunaalameti tegevuse tagajärjel. Paljudel turgudel on selliste suurte puutüvede hind üsna madal, kuna vaid vähesed saeraamid on võimelised neid lahti saagima.

Lisaks soodsale hinnale on suurtest palkidest tehtud saematerjali plussiks selle unikaalne puidumuster. Seetõttu pakub selline saematerjal huvi tisleritele ja mööblitegijatele. Muu seas valmistatakse sellest ka tööpindu ning pinke.

Kõik need põhjused loovad võimalusi tulu teenimiseks suuremõõduliste palkide töötlemisest, mida on nüüd võimalik hõlpsasti teostada soodsa hinnaklassiga LT15CLASSIC WIDE saeraamil.

„LT15CLASSIC WIDE pink on populaarne USA-s, Aafrikas ja Aasias. Oleme seisukohal, et sellest saab Euroopas toodetavate Wood-Mizeri masinate liinile hea täiendus,“ ütleb hr Kropidlowski.

LT15CLASSIC WIDE saeraami esimene esitlus toimus 2019. aasta kevadel LIGNA messil Saksamaal, kus uus pink võeti vastu suure entusiasmiga.

Kõik LT15 klassikalise mudeli lisafunktsioonid on kohaldatavad ka LT15CLASSIC WIDE pingile. Saetee pikkust on LT15CLASSIC WIDE pingil võimalik suurendada, ühendades külge sängi lisasektsioone.

Hinna ning lisainformatsiooni täpsustamiseks võtke ühendust kohaliku Wood-Mizeri esindajaga.

LT15CLASSIC WIDE standardses komplektatsioonis
Saagimise maksimaalsed parameetrid:

Läbimõõt 90 cm
Pikkus 5,2 m (2 segmenti à 2,7 m) või 5,4 m (3 segmenti à 1,95 m)
Saagimise maksimaalne laius 90 cm
Prussi maksimaalne laius on 83 cm
Mootorite valik:
11 kW elektrimootor
25 hj bensiinimootor
19 hj bensiinimootorName:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus