Uudised

Wood-Mizer esitleb mitmefunktsioonilist vertikaalse spindliga höövelpinki MF130

3. juuli 2019

Wood-Mizer esitleb mitmefunktsioonilist vertikaalse spindliga höövelpinki MF130

MF130 höövelpink on puidutööstuse tarbeks loodud mitmefunktsiooniline seade. Erinevate puidutoodete loomiseks projekteerituna teostab MF130 pink nii sirget kui ka figuurhööveldamist, tavafreesimist ning soonte freesimist.

MF130 höövelpingi konstruktsiooni iseärasused
• 1 reguleeritava nurga ning asendiga (alates vertikaalsest kuni horisontaalseni välja) mitmefunktsiooniline spindel
• stabiilne malmist korpus ning kerge alumiiniumist laud
• suurepäraselt sobib akende ja uste tootmiseks


MF130 pingi spindlit saab tõsta ja langetada. Tänu spindli kallutamise võimalusele kuni 270 kraadini võib palki töödelda altpoolt, külgedelt ning ülevalt praktiliselt iga nurga all. Lauda saab hööveldada kas ühelt küljelt korraga või see võib olla hööveldatud igast neljast küljest ning otstest, ja seejärel võib pindadele freesida sooned – kõike seda vaid üheainsa MF130 spindliga, mis on iga operatsiooni jaoks eraldi seadistatav.

Pingi võimalused suurenevad lisaseadmete arvelt, nagu materjaliga manööverdamist lihtsustav erisuunaline laud või eri raadiusega figuurhööveldamise seade.

MF130 höövelpinki toodetakse Rootsis alates 1980ndatest aastatest. Tänapäeval toodetakse seda Wood-Mizeri kaubamärgi all. See kinnitab Wood-Mizeri ülemaailmset mainet puidutöötlemisseadmete tootjana, kelle seadmed on võimelised muutma palke saematerjaliks ning seejärel ka puidust valmistoodanguks.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus