Uudised

Wood-Mizer esitleb kompaktset ja säästlikku saepinki LX50

23. august 2019

Wood-Mizer esitleb kompaktset ja säästlikku saepinki LX50

Ettevõte Wood-Mizer laseb tootmisse uut LX50 saeraami, mis on mõeldud väikeettevõtjatele ja puidutöö harrastajatele.

Uus lintsaepink LX50 on praegusel hetkel Wood-Mizeri kaherööpmeliste LX masinate seas kõige säästlikum saeraam. Olles esmakordselt esitletud LIGNA 2019 messil Saksamaal, omab uus LX50 saepink Wood-Mizeri teada-tuntud ja usaldusväärse tehnoloogia väärtusi, ja seda kõike üsna madala hinna juures.

LX50 kasutab Wood-Mizeri peene saetee tehnoloogiat, genereerides saagimise ajal ainult minimaalses koguses saepuru, mille tulemuseks on energiasääst ning kasuliku valmistoote koguse suurenemine iga palgi pealt. Tänu käsitsi laadimisele ja palgihaaratsale sängil, saepea positsioneerimisele varda abil ja pea etteandele lükkamise teel, on töö LX50 pingil on üsna lihtne.

Wood-Mizeri LX saeraamide põhiuuenduseks on kõva raam, mis hoiab kinni juhtimispaneeli, mootorit ja saeaami pead. LX50 pingi kõva ja vastupidav konstruktsioon tagab katkematu töö ja saagimise täpsuse.

LX50 pingi konstruktsiooni eripärad
• 5,5 kW elektriline- või 14 hj bensiinimootor
• Palgi maksimaalne diameeter on 66 cm, saetee maksimaalne laius on 55 cm
• Pikkus 3,8 m või rohkem sängi lisasegmentidega x 1,53 m
• Kõva LX raam tugedega kaherööpmelisele sängile

„Wood-Mizer püüab välja lasta kvaliteetseid seadmeid nii väiksemas mõõdus saetööde kui ka suure tootlikkusega tööstusettevõtete jaoks, - ütleb ettevõtte Wood-Mizer Industries president Robert Baginski. - LX50 lintsaepink on mõeldud puidutöötlemise algtaseme tarbeks, kus oluline ei ole mitte tootlikkus, vaid saagimise täpsus, ja samuti võimalus soetada kvaliteetset saeraami minimaalsete investeeringutega“.

LX50 saeraam jõuab Euroopa turule 2019. aasta septembris. Täiendava informatsiooni saamiseks külastage seda lehekülge ning pöörduge Wood-Mizeri kohaliku esindaja poole.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus