Uudised

Wood-Mizer esitleb innovaatilist toodet - topeldatud horisontaalset saeraami HR250

4. märts 2020

Wood-Mizer esitleb innovaatilist toodet - topeldatud horisontaalset saeraami HR250

Wood-Mizer on välja töötanud horisontaalse jaotuspingi unikaalse konstruktsiooni, kus ühe korpuse sees on kaks saepead. Topeldatud HR250 saeraam saab teha prussi laudadeks lahti saagimisel korraga ühe või kaks saeteed.

Saepeade uus konfiguratsioon teeb selle masina kompaktseks, tänu millele on masina paigaldamine olemasolevasse liini või tsehhi piiratud alale väga lihtne. Seade tarnitakse ühel kaubaalusel ning monteeritakse mõne tunniga.

Konstruktsiooni lisaeelisteks on uuenduslikud süsteemid, mis on seotud rihmavabade rataste, sae pingutamise ning materjali kinnipressimisega saagimise ajal.Kaks eraldiseisvat 15 kW võimsusega elektrimootorit panevad alumised ja ülemised rihmarattad liikuma. HR250 pingil on terasest dünaamiliselt tasakaalustatud rihmarattad diameetriga 710 mm, mis võimaldavad töötada 32 mm ja 35 mm laiuste saagidega, kuid on olemas ka laiemad rihmarattad 38 mm ja 50 mm laiuste saagide tarbeks. Kummist lintkonveier prussi etteandeks saagimistsooni ning valmislaudade sorteerimiseks on varieeruva kiirusega alates 5 kuni 25 m/min. Antud konstruktsioon loob seadme funktsionaalse paindlikkuse ning lubab klientide vajadustele kiiresti reageerida, saagides lahti nii leht- kui ka okaspuid, ning kasvatades vajadusel tootlikkust.

Sae pingutussüsteem hoiab saagimise ajal saagi automaatselt pingutatud seisundis, pikendades seadme eluiga. Pink lülitub sae rebenemisel kohe välja, ennetades saematerjali ja seadmete kahjustumist.

Saagimise täpsus suureneb tänu Setworksi digitaalseadmele, mis kiirelt seadistab eraldi saepeade õige kõrguse vajalikus paksuses laudade lahti saagimiseks. Saagimistäpsust parandab samuti ülemine veorullik, mis hoiab saagimise ajal materjali tugevalt konveieri vastas.
„Oma aastatepikkuse ajaloo jooksul on ettevõte Wood-Mizer välja töötanud ning välja lasknud palju erineva tootlikkustasemega horisontaalseid mitmepealisi pinke,“ ütleb Wood-Mizeri tööstuslikke seadmete müügijuht Adam Kubiak. „Nende masinate konstruktsioonis on kasutatud moodulprintsiipi. Wood-Mizeri traditsiooniline disain eeldab, et sellistel pinkidel nagu HR500, HR700 ja HR1000 on kaks saepead, mis on paigaldatud järjestikku.“

„Uuel HR250 pingil on uuenduslik konstruktsioon,“ jätkab Adam Kubiak. „Meie insenerid on loonud väga kompaktse ja funktsionaalse masina mitme disainiuuendusega, mis toovad kasumit taara, kaubaaluse laudade ja saematerjali tootjatele, suurendades seeläbi nende konkurentsivõimet.“

HR250 topeldatud pink on vastupidav pikema kasutuseaga masin, mis on kokku pandud kõrgekvaliteetsetest komponentidest. HR250 pingil on olemas CE-märgis, üheaastane garantii ning Wood-Mizeri tehniline tugi.  

Täpsema informatsiooni saamiseks Wood-Mizeri HR250 topeldatud horisontaalse saeraami kohta külastage seda lehekülge või helistage Wood-Mizeri esindusse.Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus