Uudised

Varsti! Wood-Mizer alustab LX-sarja lintsaeraami uue mudeli tootmist

14. august 2019

Varsti! Wood-Mizer alustab LX-sarja lintsaeraami uue mudeli tootmist

2019. aasta suve lõpus esitleb Wood-Mizer uut lintsaepinki, millest saab ettevõtte kõigi aegade soodsaim saagimisseade.

See pink sobib ideaalselt neile, kes soovivad lahti saagida väiksema hulga palke, ent saada tulemuseks ikkagi kõrge kvaliteediga saematerjali.

Kvaliteet tagatakse kitsa saetee tehnoloogia ning oma plusse tõestanud LX kaherööpmelise konstruktsiooniga, mis garanteerib sae stabiilsuse ning saagimise täpsuse. Wood-Mizeri kitsas saag tekitab väga vähe saepuru, mistõttu saab igast palgist rohkem saematerjali. Lisaks teeb uus masin võrreldes eelmiste traditsiooniliste saeraamidega vähem müra ning tarbib vähem elektrienergiat, ning seda isegi kõvemate puidusortide saagimisel.

Pinki on niivõrd lihtne kasutada, et iga uus omanik saab kasutusjuhendit järgides selle hõlpsasti kokku panna ning kohe saagimist alustada.

Kui te olete farmer, talunik, töötate väiksemas puidutöökojas või mööblitsehhis, või kui teile lihtsalt meeldub puidutöötlus, siis see Wood-Mizeri pink avab teile hulganisti uusi võimalusi! Selle abil muudate te palke lihtsa vaevaga suurepäraseks täpses mõõdus saematerjaliks. Pingi ahvatlev hind teeb selle investeeringu teie jaoks mõistlikuks, kuna see tasub end üsna lühikese ajaga ära.

Wood-Mizeri LX-sarja uus saeraam – varsti müügil! Tellige meie e-uudiskiri, et tähtsatest uudistest mitte ilma jääda.Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus