Uudised

30. august 2018

Uus saeraam Wood-Mizer LT70WIDE: nüüd LAIA saagimispea ja LAIA lintsaega!

Wood-Mizer pakub uusi võimalusi hüdraulilisele lintsae-tööpingile LT70, mida saab nüüd varustada LAIA saagimispea ja 50 mm laiuse lintsaega.

Saeveskitel, kus soovitakse saagida suure läbimõõduga palke ning toota laiemaid laudu ja prusse, on tekkinud võimalus tellida LAIA saagimispeaga saeraam LT70. LAI saagimispea suurendab saetoodete maksimaalset laiust kuni 86 cm-ni.

Lisaks saab standardsele LT70 tööpingile paigaldada nüüd LAIA rihmaratta 50 mm laiusele saele, mis paigaldatakse otse ratastele, st ilma ujuvvööta. 50 mm sae jaoks mõeldud laiad rihmarattad võivad olla paigaldatud nii tavalisele LT70 tööpingile kui ka LT70 saeraamile, mis on varustatud laia peaga.

Need LT70 tööpinkide uued võimalused suurendavad toodetava saematerjali parameetreid, täpsemalt nende laiust, ja saeraamide üldist funktsionaalsust.

LT70WIDE laia peaga tööpingi jaoks mõeldud saematerjali mõõtmed:
• Maksimaalne palgi läbimõõt 105 cm
• Maksimaalne saetoote laius 86 cm
• Valmistatava prussi maksimaalne laius 78 cm
• Saepalgi maksimaalne pikkus sõltub saeraami sängi tüübist:
- Säng S – 4,8 m
- Säng M – 6,1 m
- Säng L – 8,4 m

„Wood-Mizer püüab alati pakkuda puidutöötlejatele parimaid tehnilisi lahendusi tööstuses,“ ütleb Poola firma Wood-Mizer Industries president Robert Baginski. „Uus LT70WIDE saeraam võimaldab saeveskitel toota laiemat saematerjali ja saavutada tootmistulemusi, mida tavaliselt oodatakse kallimatelt laialindilistelt saeraamidelt.“Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus