Uudised

Uued Wood-Mizeri saeraamid, servalõikurid ja höövelpingid näitusel LIGNA 2019. aastal

3. aprill 2019

Uued Wood-Mizeri saeraamid, servalõikurid ja höövelpingid näitusel LIGNA 2019. aastal

Näitusel LIGNA 2019 Hannoveris esitleb Wood-Mizer mitut uut höövel-freespinki ja saemasinat nii kõrge tootlikkusega ettevõtete kui ka algajate puidutöötlejate jaoks.

Ettevõtte Wood-Mizeri stendil, mis võtab enda alla umbes 700 m², esitletakse järgmisi puidutöötlusseadmeid.

• Suuremõõduliste toorikute saagimiseks – TITAN-liini eraldi tööpingid, nagu laialindiline saeraam WB2000, optimeeriv skanneriga servalõikur-tööpink ja kiir-multisaag EG800 TITAN.

• Neljapoolsete höövel-freespinkide seeria, mida ettevõte Wood-Mizer toodab oma Rootsi tootmisettevõttes. Need masinad võimaldavad väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel alustada puidust valmistoodete tootmist minimaalsete investeeringutega seadmetesse.

• Lintsae-tööpingid LT15WIDE ja LT70WIDE, mis kasutavad 50 mm laiusega saage. Need saeraamid võimaldavad lõigata suure läbimõõduga palke ja toota laia saematerjali.

• Osa stendist on pühendatud Wood-Mizer TOOLSi tööriistadele – erinevatele kitsastele ja laiadele lintsaagidele, saeketastele, höövlinugadele ja muudele puidulõikamisvahenditele. Samuti esitletakse lintsaagide teritus- ja räsamisseadmeid.

Kutsume teid külastama Wood-Mizeri väljapanekut näitusel LIGNA MESSE Hannoveris 27.–31. maini 2019. aastal. Oranž stend FG K44 asub avatud väljakul 25. ja 27. paviljoni vahel.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus