Uudised

3. juuni 2021

Tootlikkuse suurenemine: Wood-Mizer LT70 HEAVY-DUTY pingil põhinev saeliin

Wood-Mizer kutsub teid uuele veebipõhisele esitlusele, kus tutvustatakse üht Wood-Mizeri võimsamat saagimismasinat LT70 HEAVY-DUTY koos EG300 servalõikuri, laadimisrambi ja sortimislauaga. Veebipõhine esitlus on kavandatud 10. juuniks 2021, ja see on hiljem kättesaadav ka salvestisena YouTube'is.Kas olete kunagi näinud LT70 saeveskit töös? Absoluutselt! See on Wood-Mizeri üks tuntumaid masinaid, millel on suur ja tugev täpseks kiireks saagimiseks mõeldud saepea. Aga kas te olete seda kunagi näinud TUGEVDATUD konfiguratsioonis koos teiste seadmetega? Kui mitte, siis nüüd on selleks sobiv aeg.

Oma live-ettekandes „Tootlikkuse suurendamine“ esitleb Wood-Mizer võimsat LT70 HEAVY-DUTY lintsaepinki koos EG300 tsirkulaarpingi, laadimisrambi ja sortimislauaga. Saate selle täiustatud ja tõhusa tootmisliini tööd jälgida reaalajas.

Liituge 10. juunil 2021 toimuva ülekandega.
- Poola keeles: 10:00 (GMT + 2)
- Inglise keeles: 13:00 (GMT + 2)
Leheküljel https://www.woodmizer.ee/live saate näha ülekannete ajakava, määrata meeldetuletuse ja tellida kanali, et saada kutseid esitlustele ka tulevikus.

Esitlust juhib tööstusseadmete müügijuht ja Wood-Mizeri üks juhtivaid insenere Adam Kubiak, kes jagab oma kogemusi ja teadmisi tööstuslike saelahenduste kohta.Otseülekandes esitatud saeliin koosneb järgmistest seadmetest.
- Lintsaepink LT70 HEAVY-DUTY
- Servamispink EG300
- Sortimislaud
- 2,7 m pikkune kettkonveier
- Palkide laadimise ramp
- Kaugjuhtimisjaam LT70

Tootesarja keskmes on lintsaepink LT70 HEAVY-DUTY, mis on kombinatsioon kahest Wood-Mizeri tuntud saeraamist: sellel on LT70 pingi lai saepea ja WM4000 pingi täiustatud tööstuslik säng. Nende komponentide kombineerimisega on Wood-Mizer loonud muljetavaldavalt tõhusa ja kiire saepingi, säilitades samal ajal madalad hoolduskulud ja kasutusmugavuse.

Saeraam LT70 HEAVY-DUTY on lahendus suurtele saeveskitele. See on varustatud tugeva peaga, mis suudab täpselt saagida palke läbimõõduga kuni 95 cm, ning sellel on automaatne laua paksuse reguleerimine, saetee laiuse elektriline reguleerimine, automaatne tera määrdesüsteem, koorimisseade ja lasersihik. Operaator juhib pinki kaugjuhtimise teel puldilt, mis asub kõige mugavamas vaatepunktis.
Suurte palkide kiireks liigutamiseks on mahukas ja tugev HEAVY-DUTY säng varustatud hüdraulilise süsteemiga Super Hydraulics. See tähendab, et säng on varustatud tugeva tsentraalse palgipressiga, mis toetub kahele vardale, ning samuti absorbeeriva rulliga, lühikese konveierilindiga, kahe topeltsilindrile kinnitatud ajamiga, kahesuunalise palgi ümberpöörajaga ja kolme kahekordse vertikaalse külgtoega. Seda konfiguratsiooni saab täiendada lisa sängisektsioonide, palgi laadimisplatvormi, sortimislaua või ülestõstetud sängijalgadega, et paremini integreeruda olemasolevatesse saeliinidesse.Wood-Mizeri inseneride meeskond töötas selle tootmisliini välja tellimuse alusel. Seemeeskond on spetsialiseerunud mitmesuguste saeveskisüsteemide projekteerimisele klientidele, kes otsivad võimalusi paigaldus-, ekspluateerimis- ja hoolduskulude vähendamiseks, tootes samal ajal rohkem saematerjali ja vähem jäätmeid, ning vähendades vajadust tööjõu järele.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus