Uudised

Tööstuslik hööveldus-profiilimispink MP360 suurte puitdetailide töötlemiseks

10. oktoober 2018

Tööstuslik hööveldus-profiilimispink MP360 suurte puitdetailide töötlemiseks

Wood-Mizer pakub neljakülgset hööveldus-profiilimispinki MP360 – suure jõudlusega masinat, mis on võimeline töötlema kuni 350 mm laiuseid ja kuni 160 mm paksuseid toorikuid. Eelmisest MP260 mudelist tootlikum MP360 tööpink tasandab ja hööveldab laudu ja prusse ühe töökäiguga igast neljast küljest ja seda kasutatakse tööstuses laia puidutoodete valiku tootmiseks.

MP360 eripärad
• 4 külje tasandamine ja hööveldamine ühe töökäiguga.
• Töötleb suuri puitdetaile – 350 mm laiuse ja 160 mm paksusega.
• Tooriku mõõtmed võivad 1 või 2 külje höövelduse puhul olla veelgi suuremad.

„MP360 tööpink täidab tõesti puidutöötlejate unistused,“ ütles Poola firma Wood-Mizer Industries juhataja Robert Bagiński. „Koos Wood-Mizeri saeraamiga annab see masin meie klientidele täieliku kontrolli kogu tootmisprotsessi üle, alates palkide lõikamisest kuni lõpptoote saamiseni.“

Lisaks pakub Wood-Mizer täiustatud versiooni, pinki MP365, mis on varustatud viienda spindliga, mida saab paigaldada kuni 270-kraadise nurga all. Selle spindli abil saab operaator lisada igast küljest täiendava hööveldusprofiili või kinnitada lihvimisriba või harjad hööveldatud pinna lõppviimistlemiseks.

MP360 ja MP365 tööpingid tarnitakse kaubaalusel ja need vajavad minimaalset kokkupanekut. Wood-Mizer pakub nende masinate jaoks hööveldus- ja profiilimisnuge ning laastude eemaldamise süsteeme.

Wood-Mizer on aastaid olnud puidu saagimiseks lintsaagide tootmise liider, nüüd toodab ettevõte aga juba peaaegu kõiki seadmeid, mis on võimelised valmistama puidutoormest lõpptoodet.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus