Uudised

Tähelepanekuid Maamessilt 2019

15. mai 2019

Tähelepanekuid Maamessilt 2019

Tartus Maamessil esitletud põllumajandustehnika küllus on kohale meelitanud palju külastajaid, ning kevadiselt soe päikeseline ilm on muutnud messi hoopis menukaks pereürituseks, kus vanemate huvid ühtisid suurepäraselt laste meelelahutustegevustega.

Nii nägi välja Wood-Mizeri stend vahetult enne messi avamist.  

Wood-Mizer tutvustas farmeritele mõeldud LT15 pinke ning väikeettevõtetele mõeldud LX100 pinke. Kuid kõige rohkem muljet avaldav eksponaat oli loomulikult diiselmootoriga mobiilne pink LT70.

Wood-Mizeri stendi juures käisid Wood-Mizeri pinkide omanikud nii jagamas enda kogemusi kui ka selleks, et soetada oma kvaliteedi poolest tuntud lintsaage, mis olid messi ajal saadaval soodsama hinnaga.

Kuni kevade lõpuni pakub Wood-Mizer mitmeid pinke sooduspakkumise alusel, mille kohta saate lähemat teavet, klõpsates sellele lingile.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus