Uudised

Suure jõudlusega tööstuslik saepink Wood-Mizer WB2000

1. september 2022

Suure jõudlusega tööstuslik saepink Wood-Mizer WB2000

Vaadake Wood-Mizer LIVE-i, et näha üksikasjalikku ülevaadet tööstusliku lintsaepingi WB2000 konstruktsiooni iseärasustest. Selles videoesitluses selgitab tööstusseadmete juht Adam Kubiak, kuidas WB2000 töötab ja teenib kasumit, kasutades 50 mm, 75 mm või 100 mm lintsaagi ning tagades laialindiliste saeraamidega võrreldava jõudluse.


Video on subtiitritega. Subtiitrite tõlkimiseks oma keelde vajutage video alumises paremas nurgas olevale nupule „Seaded“ ja valige „Subtiitrite tõlkimine“.

Wood-Mizer WB2000 suure jõudlusega tööstuslik saeraam on mõeldud spetsiaalselt suure tootmismahuga saeveskitele. Alates selle turule toomise hetkest on WB2000 edukalt töötanud kuuel kontinendil, ning lisaks kaasneb sellega Wood-Mizeri turustusvõrgu kvaliteetne hooldusteenus.

WB2000, mis on võimeline lõikama 50 mm, 75 mm või 100 mm lintsaelehtedega, ühendab endas peenlõiketehnoloogia arvelt suurenenud tootmismahu ning vastupidavuse ja töökindluse, mis on vajalikud suure jõudlusega tööde teostamiseks. Lisaks saab WB2000 jaoks mõeldud lintsaage valmistada kiire, täpse ja taskukohase CBN-lihvketta tehnoloogia abil ette iseseisvalt, ilma kulukatele kolmanda osalise teritusteenustele lootmata.
Ülitootlike funktsioonidega WB2000 sisaldab võimsat 30 kW või 37 kW elektrimootorit, vastupidavat konstruktsiooni, madalaid hoolduskulusid, kahe reaalajas töötava kaameraga videosüsteemi ja ülitäpset elektroonilist joonlauda. WB2000 on võimeline saagima suure läbimõõduga palke pehmest, kõvast ja eriti kõvast troopilisest puidust. WB2000 saab kasutada eraldiseisva saeraamina palkide otsast lõpuni saagimiseks või esimese rea masinana olemasoleval saeveskiliinil, samuti seadmetena mittestandardsete palkide saagimiseks, aga ka eritellimuste täitmiseks.
Wood-Mizer WB2000 tööstusliku saeraami tehnilised omadused

• Tugev saepea konstruktsioon nelja toega topeldatud siinidel
• Saagimine 50 mm, 75 mm või 100 mm laiusega lintsaega
• Palgi kandevõime 6 tonni
• Otseülekanne saagimisprotsessist 2 kaameraga videosüsteemi teel (soovi korral võimalus lisada veel 2 kaamerat)

Kõrgendatud juhtpult võimaldab ühel operaatoril juhtida kõiki saagimis- ja hüdraulilisi palgikäsitlemise funktsioone, omades samal ajal saagimise tööalast selget ülevaadet. HMI puutetundlik ekraan kuvab saepea sätteid, nagu plangu ja prussi mõõtmed, samuti pea praegust kõrgust, etteannet ja saevõimsust. Lisaks võimaldavad elektrooniline joonlaud ja juhtkangid operaatoril täpselt juhtida kõiki saagimis- ja palgikäsitlemise funktsioone ning reguleerida hüdraulika kiirust. Hüdrauliliste funktsioonide hulka kuuluvad palgiklamber, vertikaalsed külgtoed, kahesuunaline pööramise kettmehhanism ja veorullikud palgi positsioneerimiseks ja prussi eemaldamiseks.Wood-Mizer WB2000 tööstuslik saepink on saadaval üle kogu maailma. Tellimiseks võtke ühendust kohaliku Wood-Mizeri esindajaga. Lisateavet leiate veebikataloogi leheküljelt WB2000.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus