Uudised

6. mai 2020

StartCUT – uus Wood-Mizeri lintsaagide seeria


Wood-Mizer tutvustab uut süsinikterasest lintsaagide seeriat. Praegu on StartCUTi saag Wood-Mizeri kõige odavam saevalik.  

StartCUT on lintsaagide uus kaubamärk, mille Wood-Mizer lisas oma tootesarja ja alustas nende tootmist SilverTIPi soodsate saagide, DoubleHARDi kõige populaarsemate saagide, kvaliteetsete MaxFLEXi ja BiMETALi, RazorTIPi ja Vortexi eriotstarbeliste saagide kõrval.

StartCUTi saed on valmistatud süsinikterasest, pöörates tähelepanu kvaliteedile ning võttes prioriteediks tehniliste parameetrite ja kõrgete tootestandardite järgimise. Need puidu esmaseks ja teiseseks lõikamiseks mõeldud saed on saadaval induktsioonkarastatud hammastega ning need tarnitakse teritatult ja räsatuna. Praegu on StartCUTi saag oma konkurentsivõimelise hinna ja saagimiskvaliteedi poolest turul üks säästlikumatest saagidest.

„On suur rühm tarbijaid, kelle saevalik põhineb ennekõike toote hinnal. StartCUTi saag on just selliseks puhuks. StartCUTi saage on testitud paljudes riikides ja need on saanud kõikjal kiiresti populaarseks, kuna vastavad tarbijate ootustele,“ ütleb Poola Wood-Mizer Industriesi direktor Krzysztof Kropidlowski.

Wood-Mizeri uute StartCUTi saagide logo:

StartCUTi saed on Euroopas juba müügil. Pakkumuse saamiseks võtke ühendust Wood-Mizeri esindajaga.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus