Uudised

Poolas asuvas Wood-Mizeri tehases pandi tööle uus tootmis- ja kontorihoone

1. juuni 2021

Poolas asuvas Wood-Mizeri tehases pandi tööle uus tootmis- ja kontorihoone

Wood-Mizeri Poola tehas alustas tööd uues kontoritega töökojas, mille ehitus algas 2020. aasta juulis. Uus 2600 m2 suurune hoone suurendab tehase üldpinda muljetavaldava 17 000 m2-ni. Uues hoones asuvad ehitus- ja projekteerimis-, teadus- ja arendusosakonnad, prototüüpide ja tööriistade osakonnad ning turundusmeeskond.

30. aprillil 2021 korraldas Wood-Mizer uue töökoja avamistseremoonia, kus kehtivate piirangute tõttu osalesid vaid mõned külalised, kes olid ehitusprojektiga otseselt seotud.Wood-Mizer Industries’i presidendi Robert Baginsky juhitud üritusel vaatasid külastajad lühifilmi ehitusprotsessist ning jagasid oma muljeid. Kõik tseremoonial osalejad said jõupingutuste ja projekti eduka lõpuleviimise eest meeldejäävaid kingitusi. Wood-Mizer andis välja eriauhinna juhtivale töövõtjale Budimex S.A. ning arhitektuuri- ja projekteerimisbüroole AiG Architekci S.C.Seejärel tegid külalised ringkäigu uues töökojas ning tutvusid inseneridele, disaineritele ja turundusmeeskonnale mõeldud tootmispiirkondade ja kontoritega. Saali kuju ja suurus, selles kasutatud kõrgtehnoloogilised lahendused ning moodne sisekujundus jättis suurepärase mulje. Uue töökoja keskmes on suur prototüüpide ja tööriistade osakonna tööruum, kus töötajad hakkavad arendama Wood-Mizeri uusimaid sae- ja puidutöötlemispinke. Lähedal on ka erivarustuse osakonna meeskonnale mõeldud ala, kus toimub eritellimusel varustuse uuendamine. Uue hoone kontorid paiknevad kahel korrusel: alumisel korrusel asuvad turundus-, uurimis- ja arendustegevuse ning tööriistade osakonnad, ja ülemisel korrusel paikneb ehituse ja tehnilise projekteerimise osakond. Kontorid on varustatud kliimaseadmetega; töötajatele on kättesaadavad eraldi konverentsiruumid ja kaasaegne köök. Tootmisala on otse ühendatud riietusruumi ja dušikabiinidega varustatud vannitubadega.
Ettevõte Wood-Mizer on kindel, et nende praegused ja tulevased investeeringud aitavad kaasa nende asukohaks oleva Colo linna arengule, luues kohalikele elanikele uusi võimalusi.

Pindade laiendamine on Wood-Mizeri suureks sammuks edasi ka ülemaailmsel turul. See suurendab oluliselt nii tootmise kui ka teadus- ja arendustegevuste mahtusid, kinnitades Wood-Mizeri kuvandit eduka ülemaailmse liidrina metsa- ja puidutöötlemistööstuses.Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus