Uudised

11. mai 2018

Oranž, hall ja must on uued Wood-Mizeri varustuse värvitoonid

Selleks, et Wood-Mizeri kaubamärki tuntust suurendada ning laduda vundamenti ettevõtte tulevasele laienemisele, standardiseerib Wood-Mizer oma väljalastava toodangu värvitoonid. Kogu varustus, mis varem värviti teiste värvidega, tuleb nüüd tootmisest uues oranži, halli ja musta värvi kuues.

Richard Vivers, Wood-Mizeri president ja täitevala peadirektor selgitas: „Võrreldes viie või kümne varasema aastaga on Wood-Mizer hüppeliselt kasvanud nii pakutava tootevaliku kui ka geograafilise ulatuse mõttes.“

„Minu karjääri ajal Wood-Mizeris on minu jaoks üks huvitavamaid aspekte just see, kui mitmekülgsed on need inimesed ja ettevõtted, kes meie toodetud varustust kasutavad,“ jätkab Richard Vivers. „Nii töökojas, metsas kui ka metsatööstusettevõttes on nüüd kohe näha, kui seal töötavad Wood-Mizeri pingid!“

Viimastel aegadel juurutatud töötlusseadmed ja omandamised, mis on laiendanud Wood-Mizeri väljalastava toodangu spektrit:
- suure tootlusega puidusaagimisliinid TITAN;
- neljakülgsed höövel- ja freespingid;
- kahe rööpaga lintsaepingid seeriast LX;
- Wood-Mizer TOOLSi lõikeriistad: ketassaed, höövliterad, raamsaed ja laiad saelindid;
- halumasinad, kaubaaluste demonteerimise varustus ja muruniidukid (USA ja Kanada turule).  

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus