Uudised

MP260: Wood-Mizeri neljapoolne hööveldus-profileerimispink

26. september 2018

MP260: Wood-Mizeri neljapoolne hööveldus-profileerimispink

Uue MP260 tööpingiga saab puidutööstus toota laias valikus puidutooteid.

Neljapoolne hööveldus-profileerimispink MP260 on kompaktne seade, mis on konstrueeritud ehituses töötavatele professionaalsetele puidutöötlejatele, puuseppadele ja tisleritele. Taskukohane ja kasutajasõbralik MP260 joondab ja hööveldab laua pinda ühe läbimisega igast neljast küljest. Selle kasutamine tootmises võimaldab valmistada mitmesuguseid tooteid: põrandakatteid, hööveldatud laudu, katuseelemente, mööblifassaade, vooderdust, ukse- ja aknaraame, mööbliosi ja palju muud.

MP260 konstruktsiooni eripära

• Neljapoolne hööveldamine ja joondamine ühe läbimisega.
• Töödeldava materjali suured mõõtmed – laius 260 mm × kõrgus 100 mm.
• Ühe- või kahepoolse hööveldusega võivad tooriku mõõtmed olla veelgi suuremad.

„Hööveldus- ja profileerimispink MP260 on Wood-Mizeri saeraami suurepärane kaaslane,“ ütleb Poola firma Wood-Mizer Industries juhataja Robert Bagiński. „Omades tootmises saeraami ja MP260, on meie kliendid võimelised tootma puidust täpselt seda, mida nende tellijad vajavad. Tegelikult alustavad nad palgist ja jõuavad kõrge lisandväärtusega valmistoodeteni. See tähendab aga suuremat kasumit puidutöötlejatele.“

MP260 tööpink tarnitakse kaubaalusel ja seda on lihtne paigaldada. Wood-Mizer pakub lisaks ka hööveldus- ja profileerimisnuge, samuti imemisseadmeid laastude eemaldamiseks.

Hööveldus-profileerimispingi MP260 väljalaskmine tugevdab Wood-Mizeri kui maailmas tuntud lintsaepinkide tootja positsiooni. Ettevõte toodab nüüd täielikus valikus seadmeid, mis on võimelised muutma palke saematerjaliks ja seejärel läbi mitme tootmisprotsessi puidust lõpptooteks.Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus