Uudised

Mida tasuks teada terituspinkide mineraalõli kohta

10. juuni 2020

Mida tasuks teada terituspinkide mineraalõli kohta

Lintsaagide CBN-plaadiga teritamise kvaliteet sõltub õigest häälestusest ning seadmete regulaarsest puhastamisest.

Enne teritamise protsessi alustamist soovitab Wood-Mizer:
- üle kontrollida CBN-plaat – selle pind peab olema puhas
- veenduda, et õlipihusti ja saepress oleksid puhtad
- kasutada Wood-Mizeri lihvõli.

Miks peab terituspinkide puhul kasutama just mineraalõli?
Mineraalõli on oma konsistentsilt teiste hüdraulikas ja mootorites kasutatavate sünteetiliste õlidega võrreldes voolavam. Tänu sellele omadusele on mineraalõli võimeline CBN-teritusplaati puhastama, ummistamata sealjuures selle kristallpinda.

Mineraalõli puhastab teritusseadet metallipurust. Kui teie terituspinki hakkab teritamisprotsessi tulemusena kogunema metallijääke, halvendab see järsult teritamiskvaliteeti ning võib ummistada pihustit, õlipumpa ja terapressi.

Puhas mineraalõli pikendab CBN-lihvplaadi eluiga. Teised õli liigid võivad CBN-plaadi pinna ära määrida, mille tulemusena langeb plaat rivist välja ning seda ei õnnestu enam ära puhastada. Määritud plaat jätab teradele põlemisjälgi ega taasta enam hamba täpset geomeetriat.

Terituspingi mineraalõli saate Wood-Mizeri esinduses kataloogist tellida numbri alt 083559-1.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus