Uudised

MAAMESS, Tartu, 20.–22. aprill

24. märts 2023

MAAMESS, Tartu, 20.–22. aprill

Kevad on suurepärane aeg kohtumiseks, suhtlemiseks ja millegi uue omandamiseks. Sellel kevadel plaanib Wood-Mizer traditsiooniliselt osaleda Eesti põllumajandusnäitusel MAAMESS.

Tartus näitab SIA OBERTS Wood-Mizeri Eesti ja Läti esindajana mitmeid Wood-Mizeri puidutöötlemismasinaid, mis on mõeldud talupidajatele, väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele, tisleritele ja puuseppadele, aga ka käsitöölistele ja neile, kelle hobid on seotud puidutööga.

OBERTSi boksis on võimalik näha uue põlvkonna diiselmootoriga mobiilset lintsaagi LT20, mis vastab EL-i heitgaasistandarditele. Balti riikides kasutatakse LT20 mobiilset saeraami kõige sagedamini puidu saagimiseks otse kliendi objektil. Kindlasti esitletakse ka Eesti talupidajate poolt armastatud masinat LT15. Lisaks näidatakse majapidamises kasutamiseks mõeldud väikseimat ja odavaimat Wood-Mizer LX50 saeraami. Puuseppadele ja tisleritele pakub kindlasti huvi kompaktne ja mitmekülgne neljapoolne höövel- ja freespink MP360. Tootlikkust tõsta soovivatele saeveskitele on OBERTS koostanud esitluse kahe ketassaega servamispingist EG300, mille saab muuta viie saega universaalmasinaks.

Wood-Mizeri disainibüroo jaoks on pandeemia aeg olnud pingeline tööaeg ja nüüd ootame põnevusega hetke, mil lõpuks tutvustame puidutöölistele uusi Wood-Mizeri masinaid. Kutsume teid messile ja ootame rõõmuga kohtumist!

Meeskond OBERTSName:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus