Uudised

14. september 2018

LT15START: Wood-Mizeri väikseim ja odavaim tööpink sai uue nime

Wood-Mizer lõpetab mudeli LT10 tootmise ning lisab selle asemele LT15 seeriasse tööpingi LT15START.

Lintsaeraam LT15START on tugeva konstruktsiooni ja lihtsate funktsioonidega taskukohane tööpink, mis sobib ideaalselt puidu lihtsaks saagimiseks. Standardlahendusega LT15START saeb kuni 70 cm läbimõõduga ja kuni 5,4 m pikkuseid palke. Pikemate palkide saagimiseks on vaja lisada vajaliku lõikamispikkusega sängi sektsioon.

Saagimispeale etteandmine toimub lükates, pea paigaldamine kõrgemale järgmise saagimiskorra jaoks aga käepideme abil.

Kitsas lintsaag võib saagida puitmaterjali minimaalse energiakuluga, nii et 5,5 kW elektrimootor tagab piisava võimsuse suurema osa puiduliikide lõikamiseks. Samuti võib saeraam LT15START olla varustatud 14 hj bensiinimootoriga.

Tänu kahe Wood-Mizeri tööpingimudeli suurele sarnasusele hõivab LT10 mudeli asemel väikseima ja odavaima saeraami koha LT15START, mis sobib suurepäraselt puidu saagimise alustamiseks minimaalsete investeeringute, tõestatud kvaliteedi ja tagatud teenindusega. LT10 tööpink on tootmisest maha võetud ja Euroopas seda enam ei müüda.

Lintsae-tööpink LT15START on juba müügile saabunud. Võtke meiega ühendust ja küsige pakkumist.Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus