Uudised

Laadige alla ja lugege ajakirja Wood-Mizer uut eestikeelset numbrit

29. aprill 2022

Laadige alla ja lugege ajakirja Wood-Mizer uut eestikeelset numbrit

Ajakiri „Wood-Mizeri uudised 2022“ tutvustab ettevõtte uuendusi saetööstuse ja puidutöötlemise valdkonnas. Saate tutvuda turule tulnud uudistoodetega, milleks on
•    Eestis populaarseima lintsaepingi Wood-Mizer LT15 mobiilne versioon. Nüüd on LT15 saeraam ratastel!
•    Laia peaavaga saepink LT40WIDE, millega saab lõigata kuni 1 m läbimõõduga palke.
•    Uus suure saagimiskiiruse ja suure tootlikkusega LT70 HEAVY-DUTY pink
•    Saeraami otsak CookieMizer, millega saab püstise palgi otsast lõigata kettaid.
 
Mõni aasta tagasi tõi Wood-Mizer turule uue seadmete sarja Woodworking Machines. Need on kompaktsed höövel-freespingid, mille täieliku ülevaate leiate ajakirjast koos üksikasjaliku informatsiooniga meie uudistoote kohta, milleks on höövel-freespink MP220 koos täiendava ketassaega tooriku pikisuunaliseks lõikamiseks. Need Wood-Mizeri masinad aitavad teil oma puidutöötlemisäri sammu võrra kaugemale viia ja hakata tootma lisandväärtusega lõpptooteid.

Lisaks räägime saematerjaliturul huvitavat nišši hõivava ja viimased viis aastat Wood-Mizer WM4000 tööstusliinil puitu saagiva Läti ettevõtte PROWOOD ajaloost. Ettevõtte omanik tutvustab üksikasjalikult ettevõtte ajalugu ja jagab selle juhtimise kogemusi.
 
Wood-Mizer News 2022 uus number on nüüd veebis allalaadimiseks saadaval.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus