Uudised

13. juuni 2018

Lätis toimusid esmakordselt „Metsapäevad“: „Sellist laialdast metsatehnika esitlust pole meil varem olnud“

Kevade lõpul peeti Tervete looduspargis esmakordselt „Metsapäevad“, kus mitu juhtivat seadmete tootjat, kelle oli kohale kutsunud korraldaja АО Latvijas valsts meži, näitasid, kuidas metsamasinad töötavad, kuidas toimub metsavarumine ja metsatöötlus. Kohe Tervete pargi servast, piki metsa viivat 1,5 km pikkust rada, olid välja pandud harvesterid, kokkuveotraktorid, kallurid, buldooserid, tööpingid – arvukas ja mitmekesine metsatehnika, mida näidati töötamas. Spetsiaalselt külastajaile näidati vahetult, kuidas rajatakse metsateid.

„Metsapäevadel“ Tervetes esitles Wood-Mizer oma tööstuslikku tööpinki WB2000, mis paigaldati ja lasti käiku väga kiiresti.

Esimesel päeval, 25. mail, tuli parki ligikaudu 8000 last. Mitu väikest uljurit soovis proovida saagida puitu Wood-Mizeri pingil. Wood-Mizeri kogenud operaatorite järelevalve all lapsed seda tegidki ja see osutus lihtsaks, sest nüüdisaegseid koolilapsi ei üllata ei puuteekraan ega juhtkangid, millega on varustatud WB2000 juhtimispult.

Teisel päeval, 26. mail, tulid inimesed peredena ja veetsid puhkepäeva Tervete metsas, nautisid puhkust looduse keskel, õpetlikku ekskursiooni ja kontserte, mis toimusid pidevalt laval pargi sissepääsu juures.

„Nii ulatuslikku metsa- ja puidutöötlemistehnika esitlust pole meil veel olnud,“ sõnas Wood-Mizeri esindaja Vilmars Jansons. „Loodan, et „Metsapäevad“ saavad Lätis iga-aastaseks traditsiooniliseks sündmuseks.“

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus