Uudised

Kuidas vahetada saeraami rihmaratastel lintsaagi?

24. november 2021

Kuidas vahetada saeraami rihmaratastel lintsaagi?

Saelindi vahetamine on lintsaemasina üks peamisi hooldustöid. Järgides alltoodud nõuandeid, saate kiiresti, ohutult ja õigesti paigaldada rihmaratastele uue tera.

1. Enne tera vahetamise alustamist lülitage masin pealülitist välja.

2. Liigutage saejuhik masinast täielikult eemale.

3. Avage rihmaratta kaitsekate, et pääseda saeterale juurde.4. Lõdvendage saelehe pingust, keerates pingutuspolti, kuni rihmaratas libiseb tagasi, võimaldades saagi rihmaratastelt eemaldada.

5. Võtke saag rihmaratastelt maha ja paigaldage uus tera.

6. Tera paigaldamisel pöörake tähelepanu sellele, et hambad oleksid suunatud saepuru ärajuhtimise poole.

7. 32 mm saetera tuleb asetada rihmaratastele nii, et sae kitsaim osa hambasoones ulatuks 3 mm kaugusele rihmaratta esiservast. 38 mm laiuse tera puhul peab see vahe olema 4–5 mm.8. Sulgege rihmarataste kaitsekate.

9. Reguleerige saetera pingust. Sae õige pinguse hoidmine pikendab sae kasutusiga. Sae soovitatava pinguse väärtused leiate kasutusjuhendist ja need sõltuvad saeraami tüübist.Võtke arvesse, et sae kogu tööaeg ei tohi ületada 1,5 tundi. Pärast saeraamiga töötamise lõpetamist lõdvendage kindlasti saetera pingust.

Ülaltoodud nõuannete järgimine aitab pikendada sae kasutusiga ja suurendada lõiketäpsust.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus