Uudised

Kuidas parandada lintsae jõudlust? Uus taskuhäälingusari Wood-Mizer LIVE

28. aprill 2021

Kuidas parandada lintsae jõudlust? Uus taskuhäälingusari Wood-Mizer LIVE

Wood-Mizer kutsub teid osa võtma veebiesitluste sarjast, mis on pühendatud LINTSAAGIDELE ehk täpsemalt, kuidas puidu saagimisega seotud ülesannete täitmiseks valida optimaalset lintsaagi, seda teritada ja seadistada. Otseülekandes räägivad Wood-Mizeri eksperdid lintsaagide tööks ettevalmistamise protseduuridest, tutvustavad saagide teritamiseks ja seadistamiseks vajalikke tööriistu ning jagavad praktilisi kogemusi. Esitlused on saadaval inglise ja poola keeles.

Veebiesitluste ajakava:

• 1. osa. Kuidas valida lintsaagide teritusmasinat, 7. mai 2021, kell 13.00 – link esitlusele

• 2. osa. Kuidas valida lintsaagide räsamismasinat, 11. mai 2021 kell 13.00 – link esitlusele

• 3. osa. Kuidas valida kõige optimaalsem lintsaag, 28. mai kell 13.00 – link esitlusele

Esimeses osas tutvustab Wood-Mizer oma teritusmasinaid BMS600HS, BMS500HS ja BMS250AS. See esitlus annab teile lisateavet teritusmasina tööks ettevalmistamise, sae teritamise protseduuri, teritusketta valimise jms kohta.

Teises osas demonstreerib Wood-Mizer räsamisseadmeid BMT300AS, BMT250AS-P, BMT200, BMT150, BMT100 ning selgitab, kuidas valida terituspingi mudel, kuidas seda tööks ette valmistada ja kuidas lintsae hammaste räsamist õigesti teostada.

Kolmandas osas esitleb Wood-Mizer kogu olemasolevat lintsaagide valikut alates kõige odavamatest saagidest StartCUT, populaarsetest saagidest SilverTIP ja DoubleHARD ning MaxFLEX premium-masinatest kuni spetsialiseeritud saagideni RazorTIP ja BiMETAL. Esitluses selgitatakse, kuidas valida saehambaprofiili sõltuvalt lõigatavast puidust ning miks on kasulik kasutada Wood-Mizeri saage. Lisaks saavad vaatajad läbi teha videotuuri Wood-Mizeri Euroopa tehases lintsaagide tootmises.

Otseülekanded on saadaval Wood-Mizeri YouTube’i kanalites ja ettevõtte Facebooki lehel. Lisaks saate neid alati järgi vaadata, klõpsates selles artiklis sisalduvatele linkidele.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus