Uudised

Kombineeritud seade Wood-Mizer BMST50 lintsaagide teritamiseks ja räsamiseks

8. märts 2023

Kombineeritud seade Wood-Mizer BMST50 lintsaagide teritamiseks ja räsamiseks

Ühendades kaks funktsiooni ühes masinas, on Wood-Mizer välja pakkunud nutika lahenduse saemeestele, kes soovivad lintsaagi iseseisvalt ette valmistada. BMST50 on kombineeritud seade, mis teritab ja räsab lõiketerasid tõhusalt ja soodsalt. Lisaks võtab see seade töökojas vähe ruumi, sest selle paigaldamiseks on vaja vaid lauda või pinki.

BMST50 teritus- ja räsamispink on kaks-ühes-masin, mis on loodud tera mõlema hooldustoimingu tegemiseks, mistõttu nimetatakse seda sageli Sharp'n'Setiks. See on suurepärane lahendus väiksematele saeveskitele, kuna nii saavad nad oma lintsaage ise hooldada, ja seda madalate kuludega. Sel juhul ei pea te ostma kahte eraldi masinat: ühte teritamiseks ja teist terade räsamiseks, mis on eriti oluline, kui töökojas on vähe ruumi.Wood-Mizer BMST50 teritus- ja räsamispink on hõlpsasti kasutatav käsitsi juhitav seade, mis vähendab saelehe tööks ettevalmistamise kulusid. Kasutaja juhib masinat kahe hoova abil: üks tera ettepoole liigutamiseks ja teine hammaste teritamiseks või räsamiseks. Seadme ümberlülitamine ühelt toimingult teisele on kiire ja lihtne. BMST50 ühildub 32 mm laiuste lintsaelehtedega ja sobib Wood-Mizeri enamiku linditüüpide ja hambaprofiilidega.

BMST50 on standardses komplektatsioonis varustatud saetugedega, mis fikseerivad tera teritamise ajal ning operaator saab reguleerida nii survet terale kui ka kaugust lihvkettast terani. Lisaks on hõlpsasti reguleeritavad hammaste indekseerimise lülitid teritamise peenhäälestamiseks, reguleeritav positsioneerimisnupp tera eri laiuste jaoks ja hammaste räsamispunkti reguleerimine. BMST50 pink on varustatud kalibreerimisseadmega, mis kontrollib hammaste räsamise korduvust ja täpsust.

Sharp'n'Set seade tuleb asetada stabiilsele ja tasasele pinnale, näiteks lauale, alusele või töötasapinnale. Tänu kompaktsetele mõõtmetele 50 cm × 50 cm saab selle paigutada peaaegu igasse töökoja nurka. Seadme toiteallikaks on 12 V alalisvoolu mootor, aga seda saab täiendada 230 V vahelduvvoolu toiteallikaga.BMST50 kasutab CBN-lihvketast, mis on loodud lintsaelehtede kiireks ja tõhusaks teritamiseks. CBN-lihvketta pind on üliabrasiivne materjal, mis teritab tõhusalt ilma kiire nürinemise või ülekuumenemiseta. BMST50 kasutab 127 mm (5 tolli) laiust CBN-ketast, mille tööks on vajalik lihvimisõli. Terade võimalikult tõhusaks teritamiseks on CBN-lihvkettad saadaval mitme profiiliga: teritusmeister peaks kasutama CBN-tera, mille profiil ühtib lintsae hammaste profiiliga.
 
Tera parima jõudluse saavutamiseks peavad hambad olema korralikult teritatud ja räsatud. Iga teritusega hammaste räsa väheneb ja seda tuleb korda seada. Hammaste räsamisel tuleb järgida mustrit „vasak-parem-sirge“: vasakule ja paremale räsatud hambad on mõeldud puidu lõikamiseks, sirge aga saepuru eemaldamiseks lõikekohast. Kõva puidu saagimiseks räsatakse hambad väiksemas ja pehme puidu saagimiseks suuremas ulatuses.
Wood-Mizer annab BMST50-le 1-aastase garantii ja tagab täieliku tehnilise toe selle perioodi jooksul ja pärast seda. Seade on kasutusvalmis kohe pärast lahtipakkimist.

Lintsae teritamis- ja räsamisseadmete kohta lisateabe saamiseks külastage Wood-Mizeri ametlikku veebisaiti või võtke ühendust kohaliku Wood-Mizeri esindajaga.

***

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus