Uudised

Kasulikud nõuanded Tartus toimunud näituselt MAAMESS 2023

8. mai 2023

Kasulikud nõuanded Tartus toimunud näituselt MAAMESS 2023

Huvitavaid nõuandeid Wood-Mizeri seadmete ostmise kohta annab ettevõte SIA Oberts, mis just äsja tutvustas Tartus toimunud põllumajandustoodete näitusel MAAMESS 2023 tervet valikut Wood-Mizeri pinke.

Aprilli lõpus oli Eestis päikesepaisteline ilm ja MAAMESS avas rõõmsalt oma näituseala, kuhu korraldajate sõnul olid eksponaadid üles pannud ligi 445 ettevõtet üheksast riigist ja mida külastas üle 45 000 inimese.

SIA Oberts on Wood-Mizeri esindaja Lätis ja Eestis ning tutvustas näitusel lintsaepinke LT15 ja LX50, mobiilset saeraami LT20, samuti universaalpingi funktsiooniga servamispinki EG300 ning höövel-freespinki MP360. Pea kõik seadmed olid ette ära tellitud ja ostetud, mistõttu said rahulolevad omanikud Eestist uued Wood-Mizeri pingid pärast näitust kohe kätte.

Kui te mõtlete saeraami ostmisele ning kogute ja analüüsite põhjalikult erinevat teavet, siis tahame teiega jagada kasulikke nõuandeid, kuidas soetada endale Wood-Mizeri seadmeid näitusel MAAMESS.

Kui te olete oma valiku teinud, siis on mõistlik seadmed ette ära tellida tingimusega, et need osalevad järgmise aasta aprillis näitusel MAAMESS ja pärast näitust saate oma seadmed kätte Wood-Mizeri stendilt. See annab teile järgmised eelised:

1)    Teie pink tuuakse Tartusse müüja kulul. Teie tasute või korraldate vaid tarne näituselt enda asukohta.

2)    Näete näitusel, kuidas pink töötab, ja veendute, et see on ideaalses korras.

3)    Näitusel on teil võimalus suhelda Wood-Mizeri tehnilise spetsialistiga, kellelt saate küsida kasulikke nõuandeid masina juhtimise ja hooldamise kohta.

4)    Peate pingi tellima mitu kuud ette, et Wood-Mizer jõuaks selle valmis teha ja SIA Oberts saaks pingi näitusel osalemise ära planeerida. Aasta jooksul saate jälgida Wood-Mizeri tootetutvustusi, et teha oma tellimus kõige soodsamatel tingimustel.

Registreeruge Wood-Mizeri igakuise uudiskirja saajaks ja te olete alati kursis reklaamikampaaniate, hooajaliste allahindluste ja näitustega, kus Wood-Mizer osaleb.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus