Uudised

10. juuni 2019

Esimene video LIGNA messilt Saksamaal! Tutvuge Wood-Mizeri uute 2019. aasta seadmetega!

LIGNA 2019 messil esitles Wood-Mizer laias valikus uusi seadmeid, mis on võimelised muutma palke saematerjaliks, ning seejärel juba ka valmistoodanguks.


LIGNA MESSE messil on Wood-Mizer ennast taaskord tõestanud üle maailma juhtiva ettevõttena, kus toodetakse väiksemas ja keskmises mahus puidu saagimiseks, tööstuslikuks puidusaagimiseks ning ka puidutöötluseks mõeldud masinaid. Wood-Mizeri seadmed annavad igale ettevõttele võimaluse toota kasumit ka raskemates turutingimustes ning leida konkurentsikeskkonnas uusi nišše, säästes sealjuures olulisi loodusressursse, nagu puit ning energia.  

Uus LIGNA 2019 messil! Wood-Mizeri höövel-freespingid
Esmakordselt esitleti LIGNA messil laia valikut Wood-Mizeri höövel-freespinke. Need masinad on ette nähtud väikeste ja keskmiste ettevõtete jaoks. Need võimaldavad saagijatel astuda oma tootmise arengus järgmist sammu puidutöötlemise teel, et siseneda tulusamale valmistoodangu turule.

LIGNA 2019 messil esitletud Wood-Mizeri höövel-freespinkide sari sisaldas endas paksushöövel-rööbitspinki MP160 ja höövel-freespinki MP200, mis on võimeline korraga töötlema palgi kahte külge. Samuti olid nende hulgas neljakülgsed höövel-freespingid MP260 ja MP360, kuni 270-kraadist kaldefunktsiooni omava vertikaalse spindliga mitmefunktsiooniline höövelpink MF130 ning täppis-lauasaag MS300 saepinna 45-kraadise kaldega.

Uus LIGNA 2019 messil! LX50 ja LT15WIDE saeraamid alustavatele ettevõtjatele
Hästi tuntud pinkide LT70, LT40 ja LT15START kõrval esitles Wood-Mizer kaht uut masinat, mis sobivad äriga alustamiseks. See on LX50 saeraam mööda kahte rööbast liikuva saepeaga, ning pink LT15WIDE, mis on võimeline lahti saagima kuni 90 cm diameetriga palke. Uued lintsaepingid sobivad ettevõtjatele, kes soovivad oma äri alustada minimaalsete seadmetesse investeeringutega.
Uus LIGNA 2019 messil! Optimeeriv servalõikur EA3000 ning servalõikur/kompaktsaag EG800
Mõned aastad tagasi alustas ettevõte Wood-Mizer tööstuslike TITAN-liinide tootmist. Selliseid liine projekteeritakse iga tellija jaoks individuaalselt.

Tänavu olid TITAN-seadmed LIGNA messil esitletud kolme masina näol. Üks neist on tugeva konstruktsiooniga laialindiline pink WB2000, mis nõuab minimaalset tehnohooldust ning tagab puidu lahtisaagimise suure tootlikkuse. Teine on optimeeriv servalõikur EA3000, mille andurid on võimelised skaneerima eri laiuses puitmaterjali ning tagama toodetest maksimaalse saagise. Kolmandaks masinaks on suure tootlikkusega kompaktsaega pink EG800, mis on kindel masin kuni 100 mm paksuste laudade suurtel etteandekiirustel töötlemiseks.Lisaks said LIGNA külastajad näha Wood-Mizeri TOOLS-liini lõikeriistade kogu valikut, mis sisaldab endas ketassaage servalõikuritele, kompaktsaagidega saeraamidele ja kappimissaagidele, raamsaage, höövlinuge ja samuti kitsaid ning laiu lintsaage. Wood-Mizeri kataloogis on esitletud üle 2000 instrumendinimetuse ning see liin laieneb pidevalt, et varustada inimesi igas mõõdus saagidega igat sorti puidu lahtisaagimiseks.

LIGNA 2019 on kinnitanud Wood-Mizeri strateegilist eesmärki toota usaldusväärseid ning kõrgekvaliteetseid seadmeid palkide ümbertöötlemiseks saematerjaliks ning seejärel ka puidust valmistoodanguks.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus