Uudised

Ülevaade Wood-Mizeri puidutöötlemisseadmetest

1. oktoober 2020

Ülevaade Wood-Mizeri puidutöötlemisseadmetest

Ettevõte Wood-Mizer laseb välja väiksemate puidutöötlemispinkide liini, mis on mõeldud õgvendushööveldamiseks, paksustamiseks, hööveldamiseks, profileerimiseks, freesimiseks, mõõtu lõikamiseks ning sulundlaudade, aknaelementide, uste või mööblifassaadide valmistamiseks.

Wood-Mizeri hööveldusseadmete liin hõlmab:

•    neljapoolseid hööveldus-profiilimispinke MP260, MP360 ja MP365;
•    kahepoolset multi-höövelpinki MP180;
•    kahepoolset pikifreespinki MP200;
•    höövel-paksusmasinat MP160;
•    vertikaalse spindliga freespinki MF130;
•    formaatpinki MS300 (lauapealne tsirkulaarsaag).Kõikidel loetletud Wood-Mizeri puidutöötlemispinkidel on üldised konstruktiivsed omadused.

- KOMPAKTSUS. Wood-Mizeri hööveldusmasinad võtavad vähe ruumi ning neid saab paigaldada ka väiksematesse tsehhidesse ja töökodadesse. Vajaduse korral saab neid tsehhi sees kergelt viia ühest kohast teise.

- MITU ERINEVAT TOIMINGUT ÜHES MASINAS. Wood-Mizeri höövelduspinkide lai funktsionaalsus lubab hööveldamiseks, freesimiseks ja paksustamiseks kasutada vaid üht masinat 2 või 3 eri pingi asemel.

- HEA HIND. Wood-Mizeri hööveldusseadmete maksumus muudab selle valiku õigustatuks mitte ainult väiksemate tsehhide, vaid ka koduste töökodade jaoks.

- KIIRE TASUVUS. Kõrge efektiivsus kooskõlas mõistliku hinnaga tagavad investeeringute kiire tasuvuse ning teevad Wood-Mizeri höövelpingid optimaalseimaks valikuks väikse ja keskmise suurusega puidutöötlusettevõtete, farmerite ning mööbli, akende ja uste tootjate jaoks.Wood-Mizeri neljapoolsed hööveldus-profiilimispingid

Wood-Mizer pakub kolme eri mudelit neljapoolseid höövelduspinke (MP260ECO, MP260PRO, MP360), ning üht mudelit neljapoolset viiespindlilist pinki (MP365). Need masinad on mitmefunktsionaalsed, lihtsasti käsitletavad ja kompaktsed.•    Ülemises ja alumises horisontaalses noapeas saab kasutada sirgeid nuge, profiilinuge või üheaegselt nii sirgeid kui ka profiilinuge, ning see lubab valmistada vaid ühe käiguga kvaliteetselt töödeldud mudelit.
•    Standardsed külgmised 30 mm spindlid saavad olla varustatud eri mõõtudes noapeadega ja erinevate konfiguratsioonidega: kõrgusega 50 mm, 90 mm, 120 mm, 160 mm kahe, kolme või nelja noapesaga. Analoogselt horisontaalsete noapeadega võivad külgmised noapead olla varustatud sirgete- või profiilinugadega, või siis samaaegselt nii sirgete kui ka profiilinugadega.•    Iga spindel on pööratav eraldiseisva 3 kW või 4 kW mootoriga (sõltuvalt pingi mudelist). Iga mootor on eraldi sisselülitatav, mis aitab säästa elektrienergiat ning suurendada pingi tööressurssi, kui kõik noad ei ole parasjagu kasutuses.
•    Neljapoolsed höövelpingid võivad olla varustatud varieeritava etteandekiirusega, mis aitab töödelda pehmetest, kõvadest ja isegi eksootilistest ekstreemselt kõvadest puidusortidest detaile kuni mööblikvaliteediga osadeni välja.
•    Wood-Mizeri nelja- ja viiespindlilisi pinke on vajalike operatsioonide täitmiseks lihtne seadistada. Noapeade asendi kõrgus ja laius on reguleeritav ergonoomilise käepideme, tihendite, vahetükkide või reguleerimisplaatide abil, mis on masinaga komplektis. Wood-Mizeri hööveldusseadmed tarnitakse osaliselt kokkupanduna, sirgete höövelnugadega igas lõikepeas, ja seetõttu võib laudade lihtsa hööveldamisega alustada kohe pärast pingi paigaldamist ning seadistamist.
•    Läbimõeldud disain lubab paigaldada lisarattaid või kasutada masina ümberpaigutamiseks tsehhi piiratud territooriumil tõstukit.
•    Iga noapea peal toimub spetsiaalse ava kaudu saepuru ja tolmu eemaldamine, et spindlid oleksid puhtad ning lauad tuleks masinast välja ideaalses seisukorras.Noapeade konfiguratsioon Wood-Mizeri pingis MP360.
1. Ülemine horisontaalne noapea laiusega kuni 510 mm
2. Alumine horisontaalne noapea laiusega kuni 410 mm
3. Vasakpoolne külgmine noapea kõrgusega kuni 160 mm
4. Parempoolne külgmine noapea kõrgusega kuni 160 mm

Wood-Mizeri neljapoolne höövelpink MP365 on varustatud viienda universaalse spindliga, mida on võimalik kallutada kuni 270 kraadi, mis aitab teostada erinevate instrumentide abiga eksklusiivset töötlust ühe käiguga, näiteks puhastamist, vananemise efekti saavutamist või freesimist lisaprofiiliga. Viiendat spindlit on võimalik reguleerida nii, et see pöörleks kiirusega 3000, 6000, 9000 või tellimuse peale ka 14 000 pööret minutis.

Kahepoolsed höövelpingid

Wood-Mizeri kahepoolsetes pinkides on kasutusel üks horisontaalne ja üks vertikaalne noapea, mis lubab teostada kuni 410 mm laiuste detailide paksustamist. Vertikaalne külgmine pea on asetatud alumise laua paremale poole ning võib olla varustatud sirgete nugadega või profiilinugadega.


Noapeade konfiguratsioon Wood-Mizeri pinkides MP180 ja MP200.
1. Ülemine horisontaalne noapea laiusega kuni 410 mm
2. Vasakpoolne külgmine noapea kõrgusega kuni 100 mm

Wood-Mizeri kahepoolsed höövelpingid MP180 ja MP200 on lihtsasti käsitletavad ja ergonoomilised, ning nende konstruktiivsed omadused on järgmised.

•    Vajaduse korral võib need asetada ratastele, et vahetada nende asukohta tsehhi sees.
•    Saepuru ja tolmu eemaldamiseks mõeldud suured avad iga noa peal takistavad saepuru kogunemist, tagades detaili pinna ideaalse töötluse.
•    Kerge ligipääs noapeadele instrumendi väljavahetamiseks mõne minutiga.
•    Iga spindel töötab eraldiseisva mootori jõul, mida on võimalik sõltumatult sisse ja välja lülitada.
•    Tellimuse peale on pinke võimalik varustada varieeritava etteandekiirusega, et muuta tootmist universaalsemaks ja saavutada isegi lehtpuust suuremõõduliste detailide pinnatöötluse kõrget taset.

Höövel-paksusmasin MP160

MP160 pingil on olemas ainult üks horisontaalne noapea, mis on kasutatav korraga kahel malmlaual, alumisel ja ülemisel. Töötlemine algab ülemise höövellaua kasutamisest, et teha kaks piirnevat külge ideaalselt lamedaks, ning et need oleks teineteise suhtes sirge nurga all. Seejärel paigutatakse plaat käsitsi ümber alumisele lauale paksustamiseks, et kaks viimast külge saaks kahe esimesega paralleelseteks, ja et plaat saavutaks vajaliku paksuse. Muudatused või hööveldamise ja paksustamise operatsioonide vaheliste seadistuste ümberlülitamised ei ole vajalikud, ning samuti ei ole vajalik mootori ega saepuru ekstraktori peatamine.

Vertikaalse spindliga freespink MF130 ja lauapealne tsirkulaarsaag MS300

Mittestandardsete tellimuste kallal töötavate puuseppade ja tislerite jaoks välja töötatud MF130 pink tagab maksimaalse paindlikkuse tänu ühele mitmefunktsionaalsele vertikaalsele spindlile, mida on võimalik kallutada kuni 270 kraadi. See võib olla varustatud erinevate lõikeriistadega, mis pöörlevad kiirusel 3000, 6000, 9000 või tellimusel ka 14 000 pööret minutis, näiteks lisaprofiili noapea, ketassaag tisleri- ja puusepatööde jaoks, terasest harjad materjali vanandamiseks või tekstuuri saavutamiseks, puurid profiilidele ja avadele.

Lauapealne tsirkulaarsaag MS300, nagu ka teised Wood-Mizeri höövelpingid, tagab töö turvalisuse, saepuru ja tolmu eemaldamise ja universaalsuse, ning võtab tsehhis vähe ruumi.MF130 ja MS300 pingid on kasutushõlpsuse ja funktsionaalsuse nimel varustatud lahtikäiva alumiiniumist laua ja piirdega. Malmist korpused summutavad suurepäraselt vibratsiooni ja tagavad konstruktsiooni vajaliku vastupidavuse.Et saada rohkem teavet Wood-Mizeri hööveldusseadmete hindade, laosoleku või muu kohta, võtke ühendust kohaliku Wood-Mizeri esindajaga.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus