Uudised

Esimene video LIGNA messilt Saksamaal! Tutvuge Wood-Mizeri uute...

2019-6-10

LIGNA 2019 messil esitles Wood-Mizer laias valikus uusi seadmeid, mis on võimelised muutma palke saematerjaliks, ning seejärel juba ka valmistoodanguks.

Wood-Mizeri kahepealine järkamispink TITAN HR2000

2019-5-29

Mõned TITANi saeraamid on konstrueeritud sellisel viisil, et neis saaks kasutada nii kitsaid kui ka laiu lintsaage. See annab võimaluse valida, kas lõigata puitu laia lindiga...

Tähelepanekuid Maamessilt 2019

2019-5-15

Tartus Maamessil esitletud põllumajandustehnika küllus on kohale meelitanud palju külastajaid, ning kevadiselt soe päikeseline ilm on muutnud messi hoopis menukaks...

Maailma kõige populaarsema Wood-Mizeri lintsaepingi piiratud ajaga...

2019-5-1

LT40 uus 2019. aasta mudel - Säästke kuni 5 140 €. Piiratud aeg või kuni kaupa jätkub.

Wood-Mizeri lintsae-jagamispingid ja mitmepealised tööpingid

2019-4-24

Wood-Mizer pakub multilintsaagide täielikku valikut alates algtasemest kuni saematerjali töötlemise tööstuslike mahtudeni.

Uued Wood-Mizeri saeraamid, servalõikurid ja höövelpingid näitusel...

2019-4-3

Näitusel LIGNA 2019 Hannoveris esitleb Wood-Mizer mitut uut höövel-freespinki ja saemasinat nii kõrge tootlikkusega ettevõtete kui ka algajate puidutöötlejate jaoks.

Ajakirja Wood-Mizeri Uudised värske number on avaldatud kodulehel

2019-3-26

Wood-Mizeri uus varustus ning tööriistad, kutse LIGNA messile ning Wood-Mizeri pinkide abiga teostatud ebatavalised projektid – sellest kõigest saate lugeda ajakirja...

Wood-Mizer kutsub 25.–27. aprillil 2019 Tartusse Maamessile

2019-3-25

Wood-Mizeri uued saeraamid Eesti talunikele ja puidutöötlejatele. Ainult Tartus toimuva Maamessi ajal kehtivad pinkidele soodsamad erihinnad.

Wood-Mizer TOOLS: Wood-Mizeri ristlõikamise saekettad

2019-3-6

Wood-Mizeri pidevalt laienev ketassaagide valik hõlmab mitmesuguste parameetrite ja otstarbega saage.  

Wood-Mizer TOOLS: multirip-saekettad

2019-2-6

Mõned aastad tagasi hakkas Wood-Mizer tootma lõiketööriistu kaubamärgi Wood-Mizer TOOLS all. Koos erinevate teiste tööriistade laia valikuga sisaldab see tööriistasari...

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus