• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Artiklid

Saeveski orgaanilises farmis Šveitsi Alpides

See farm asub kõrgel mägedes ning sinna on võimalik pääseda ainult mäerongiga. Farmi peremees soetas saepingi, et mitte sõltuda transpordist ning kasutada enda metsast pärit...

Mobiilse saeraami teenused – kuidas see toimib?

Viis nõuannet kogenud Šoti mobiilselt saemehelt. Selleks, et mobiilsel saeraamil puidu saagimise kohta rohkem teada saada, vaadake täispikka intervjuud.

Uus video! Ole esimene, kes seda näeb – Saemehe lubadus

Alates tööõpetuse tundidest koolis kuni töötamiseni Wood-Mizeri pingil koos venna ja pojaga – saemees jagab oma elukogemust ning lubadust, mis tuleneb tema armastusest...

„LT40 - fantastiliselt praktiline pink!“

Niimoodi rõõmustab Walesi saemees pärast 30 aasta pikkust töökogemust Wood-Mizeri saeraamidega ning vahetult enne oma viienda LT40 pingi ostu.

Tai Kuningriigis tegutsev kaubaaluste tehas kahekordistas...

Kaasaegne aluste valmistamise tehas asendas kaks vertikaalset lintsaeraami ühe Wood-Mizeri mitmepealise pingiga ning kahekordistas seeläbi valmistoodangu mahu.

Puidutöökoda valmistab puidust sildu ja teeviitasid

Puidust sillad ja teeviidad loovad Inglismaa avalikel teedel võimalusi aktiivseks puhkuseks ning jalutuskäikudeks maakohtades.

Saeveski Lõuna-Aafrikas suurendab kasumit höövel-freespingi abil

Highlands Sawmilli saeveski kaks Wood-Mizeri saeveskiliini said täiendust höövel-freespingi MP360 näol, mis suurendas kasumlikkust, kahekordistades tootehinna suhet tooraine...

Vana Saksa tisleritöökoda moderniseeritakse

Wood-Mizeri MP360 höövel- ja freespink on suurendanud rikkaliku ajalooga Saksa tisleritöökojas töötlemise kiirust ja täpsust.

Wood-Mizeri pink saeb rabatamme

Eelmisel aastal avastati Saksamaal Hamburgist lõunas asuva Elbe jõe üleujutuspiirkonnas põhjasüvendustööde käigus niiske mulla seest salapärane koorem – rabatamm.

Ekstravagantne maja puu otsas

Ebatavaline puu otsa ehitatud männipuidust 13-ruutmeetrine majake sai üles ehitatud kõigest ühe aastaga ühes Colorado osariigis asuvas linnas nimega Bayfield. Charles Swindler...