Kuidas valida õige Wood-Mizeri lintsaag?

3. mai 2017

Kuidas valida õige Wood-Mizeri lintsaag?

A = Saehamba aste
B = Saehamba koobas
C = Saehamba kõrgus
D = Saehamba esinurk
E = Saehammaste räsamine

Wood-Mizer toodab lintsaage igat tüüpi puidu saagimiseks, alustades märgadest okaspuudest kuni kuivade lehtpuudeni. Arvestades, et Wood-Mizeri sortimendis on üle 60 saeparameetrite variandi, sealhulgas 6 saehambaprofiili ning erinevaid terade paksuse ja laiuse kombinatsioone, siis milline saag sobib kõige paremini just teie saeveski tööstusele?

SilverTIP
SilverTIP on suurepärane saag palkide ja prusside saagimiseks tööstuslikus mahus. Süsinikterasest valmistatud lintsaagi SilverTIP kasutatakse mobiilsetes ja statsionaarsetes lintsaepinkides, sealhulgas horisontaalsetes jagamismasinates. Süsinikteras on üks populaarseim materjal kitsaste lintsaagide valmistamiseks. Sellised saed on hästi teritavad, kuigi nad kannatavad vähem taasteritusi kui kõrglegeeritud terasest terad, kuna materjal, millest on SilverTIPi saed tehtud, on kõrglegeeritud terasest pehmem.

Laius 32 mm, 35 mm, 38 mm, 40 mm, 45 mm, 50 mm, 63 mm, 75 mm
Paksus 1,00 mm, 1,07 mm, 1,14 mm, 1,40 mm
 
DoubleHARD
DoubleHARD on tugev ja universaalne saag, mis tuleb suurepäraselt toime okaspuude, lehtpuude, suure hulga okastega ja vaiguse materjali ning ka külmunud puu saagimisega. DoubleHARDi terad on valmistatud kõrglegeeritud terasest. Selle sae hambad läbivad induktsioonilise karastusprotsessi, mis tagab neile kaks korda suurema tugevuse ja saele kaks korda pikema kasutusaja teritamiste vahel, võrreldes süsinikterasest valmistatud standardsete terastega.

Laius 32 mm, 35 mm, 38 mm, 40 mm, 50 mm
Paksus 1,00 mm, 1,07 mm, 1,14 mm, 1,27 mm
 
MaxFLEX
MaxFLEX on kõrgekvaliteetne, maksimaalselt paindlik universaalne lintsaag. Valmistatud preemiumklassi kõrglegeeritud terasest, on need paindlikud saed kauem kasutuskõlblikud ja saevad tõhusalt igat puitu. MaxFLEXi saage kasutatakse peamiselt mobiilsetes ja tööstuslikes saeveskiseadmetes. Neid teritatakse CBN-ketta abil ning tugevuse poolest on need võrreldavad DoubleHARDi lintsaagidega.

Laius 32 mm, 35 mm, 38 mm
Paksus 1,00 mm, 1,07 mm, 1,14 mm, 1,27 mm, 1,40 mm

BiMETAL
BiMETAL on kahest kõrglegeeritud terase tüübist valmistatud saed, mille saehambad on lisaks karastatud. Tänu oma disainile on BiMETALi lintsaed teravad kuni kolm korda kauem kui standardsed süsinikterasest tehtud terad. BiMETALi saed on pikema kasutuseaga ning need on mõeldud saeveskites erinevate tootmisülesannete lahendamiseks. Neid teritatakse CBN-ketta abil.

Laius 34 mm
Paksus 1,07 mm

RazorTIP
RazorTIP Stellite® on stelliteeritud hammastega lintsaag, mis on suurepärase kulumiskindlusega, kannatab mitmekordset teritamist ning töötab kauem kui standardne saag, seda isegi raskestitöödeldavate troopiliste kõvade puuliikide saagimisel. RazorTIPi saed on valmistatud kõrglegeeritud terasest, saehambad on stelliteeritud. Neid teritatakse CBN-ketta abil ning nad püsivad teravad kauem kui tavalised karastatud saehambad.

Laius 32 mm, 38 mm
Paksus 1,07 mm, 1,14 mm, 1,40 mm
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x
Newsletter

Kas artikkel meeldis? Ärge laske mööda võimalust tellida selliseid artikleid ja uudiseid Wood-Mizerilt. Meie otsepostitus toimub kord kuus.

Tellin