Terituspingid

BMS500 - PROFESSIONAALNE AUTOMAATNE TERITUSPINK

Automaatne terituspink BMS500 on mõeldud tööstusettevõtetele, kus on olemas pidev saagide teritamise vajadus. Pink BMS500 teritab saage laiusega 25–75 mm ja hambasammuga 12,7–28,6 mm.

Terituspingis BMS500 kasutatakse tööstuslikku CBN-terituskäia läbimõõduga 203 mm ning pöörlemiskiirusega 4250 p/min. Saagi paigaldada ja ära võtta on lihtne: selleks tõstetakse kate üles ja võetakse terituskäi välja. Kattes on vaateaken ja seespool valgusdiood, et operaator saaks hoolikalt teritamisprotsessi kontrollida. 

Mugav juhtpult on varustatud hammaste lugemismehhanismi ja teritamise kiiruse regulaatoriga. Elektrooniline hambaloendur programmeeritakse vastavalt saehammaste arvu järgi ning ta lülitub peale teritamise täistsükli läbimist automaatselt välja. Spetsiaalne kraap puhastab iga hamba metalliosakestest ja üleliigsest õlist. Õli puhastatakse metallijääkidest magnetite abil.

Tööstuslike puidutöötlemisettevõtete terituspink BMS500 on saeteritustehnoloogia viimane sõna.


BMS250 - PERSONAALNE TERITUSPINK

Suurepärane terituspink neile, kel on vajadus regulaarse automaatse terituse järele.

 BMS250 teritab automaatrežiimis vastavalt etteantud hammaste arvule. Peale pingi kaitsekatte lahtitegemist saab käia välja võtta ning saelindi hõlpsalt paigaldada või eemaldada. Juhtpuldil on automaatse väljalülitamise ja sae liikumiskiiruse reguleerimise nupp. Kaitsekattes on jääkgaaside väljaviiguava. Spetsiaalsed klotsid kaitsevad saelinti üleliigse õli ja metallipuru eest.

 Terituspink BMS250 töötab 127millimeetriste CBN-käiadega. Terituskäiasid toodetakse erineva profiiliga, mis vastavad Wood-Mizeri saagide profiilile. Terituspink BMS250 on varustatud ühefaasilise, 1,18kW-se vahelduvvoolumootoriga, mille pöörlemiskiirus on 2800 p/min. Määrimissüsteem on jahutab mootorit teritamise ajal ning magnetid puhastavad ringlevat õli metallipurust. Terituspingis BMS250 saab teritada saelehti laiusega 25–50 mm ning sae liikumiskiirust ja kinnitusalust on lihtne seadistada.