Uudised

Wood-Mizeri Uudised: ajakirja värske väljaanne on juba meie kodulehel

13. märts 2018

Wood-Mizeri Uudised: ajakirja värske väljaanne on juba meie kodulehel

Lugege värskest Wood-Mizer Uudiste numbrist reportaaži sellest, kuidas läks Wood-Mizeri pinkide esitlus Alatskivil ja golfiturniir Wood-Mizeri omanike vahel Lätis.

Puidu süvitsi töötlemine sai veelgi kättesaadavamaks tänu höövelpinkidele, mis on valmistatud ... Rootsis!

Selles numbris on ka üksikasjalik teave tööstusliku laialindilise saeraami WB2000 ja uute lintsaagide VORTEX kohta, mis mitte ainult ei sae, vaid eemaldavad pärast seda laualt ka saepuru. Alates 2018. aastast on kõik Wood-Mizeris toodetavad seadmed oranži värvi.

Ajakirjas Wood-Mizeri Uudised räägitakse üksikasjalikult Wood-Mizeri lintsaagide erinevate seeriate iseärasustest ja tutvustatakse Timbery soodsa hinnaga saage, mida toodavad Wood-Mizeri tütarettevõtted.

Huvitava idee realiseeris saeraami LT15 omanik Inglismaal: ta ehitas oma aeda puidust lehtla haljastatud katusega. Sellise ehitise eripärasustest saate juurde lugeda ajakirjas Wood-Mizeri Uudised 2018 avaldatud artiklist.

Ajakiri Wood-Mizeri Uudised on paigutatud meie kodulehele ja allalaadimiseks juurdepääsetav.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus